Prima aprilis 2022. Jakie żarty zrobić najbliższym osobom? Najprostsze pomysły na dowcipy [LISTA]

Prima aprilis znaczy po łacinie po prostu pierwszy kwietnia. Nie jest to jednak zwyczajny dzień. Wówczas robimy obie nawzajem żarty. Jakie psikusy zrobić najbliższym z okazji tego dnia? Przedstawiamy pomysłu na najzabawniejsze dowcipy.

W prima aprilis zgodnie z tradycją robimy sobie wzajemnie żarty, czym wywołujemy uśmiech u rodziny czy przyjaciół. Nie masz pomysłu na to, jaki dowcip zrobić bliskiej osobie lub koledze z pracy? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Syn Joanny Opozdy zaczął gaworzyć

Prima aprilis 2022. Najprostsze żarty z tej okazji

Prima aprilis każdego roku obchodzimy w Polsce 1 kwietnia (jak wskazuje sama nazwa). To święto żartów, kawałów i wprowadzania innych w błąd. Krąży pogłoska, że tego dnia nikt nie obrazi się za to, że odważyliśmy się z niego zażartować.

Jednym z najprostszych żartów na prima aprilis jest podmiana jajek w lodówce. Ugotuj jajka na twardo i wsadź je z powrotem do lodówki. Jeśli bliska ci osoba będzie chciała zrobić na śniadanie jajecznicę bądź upiec ciasto - bez wątpienia się zdziwi! Można również zrobić odwrotnie. Zaserwuj rodzinie na śniadanie "ugotowane" jajka, które okażą się surowe.

Spacer z golden retrieverami podczas 29. finału WOŚP.Co dobrego zdarzyło się w 2021 roku? Przypominamy same pozytywne wydarzenia

Klasycznym i najprostszym żartem jest podłożenie bliskim osobom plastikowych robaków, pająków, czy myszy. Im bardziej naturalnie wyglądają, tym lepiej. Jeśli wiesz, że bliska ci osoba boi się tego rodzaju zwierząt, gdy je zauważy, na pewno zareaguje w oczekiwany sposób.

Najprostszym sposobem na żart z okazji prima aprilis jest przestawienie godziny na zegarkach. Możesz jednak w ten sposób podpaść najbliższym, którzy mają w tym dniu spotkanie czy rozmowę, dlatego upewnij się wcześniej, że nie zepsujesz im ważnych planów.

Pomysłów na żarty, które możemy zrobić swoim domownikom, jest wiele. Kolejnym z nich jest przyklejenie kapci na taśmę dwustronną. Zaskoczenie murowane!

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Jeśli używacie mydła w kostce, możecie pomalować je lakierem do paznokci. Wówczas nie będzie się pienić i nie spełni swojego zadania.

Żarty na prima aprilis. Najlepsze dowcipy

Telefon-żart działa najczęściej. Szczególnie jeśli wykonamy go wcześnie rano, kiedy nie wszyscy pamiętamy, że wypada 1 kwietnia. Może być to na przykład telefon na temat zalanej piwnicy czy łazienki albo oczekującego na podpis kuriera z paczką.

Doskonale sprawdzą się też żarty, w których banknoty odgrywają główną rolę. Kto nie goniłby przywiązanego na żyłce banknotu?

Prima Aprilis (zdjęcie ilustracyjne)Prima aprilis 2022. Jaki dowcip zrobić z tej okazji? Kilka łatwych pomysłów

Żarty dotyczące wielkich wydarzeń w życiu zawsze się sprawdzają. Pojawienie się nowego członka rodziny, przeprowadzka, wydalenie z pracy bądź awans. Co wybierzesz?

Bliska ci osoba spędza dużo czasu przed komputerem? Zrób jej psikusa! Zrób print screen pulpitu i ustaw zdjęcie jako tapetę. Nie zapomnij wrzucić wszystkich plików do jednego folderu i schować na pasku zadań.

Więcej o: