Horoskop dzienny - środa 23 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 23 marca dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie środa osobom spod znaku Raka i Skorpiona? Sprawdź, co szykują dla ciebie gwiazdy i jaki czeka cię los.
Zobacz wideo Banachewycz: Niemcy na razie prezentują postawę niegodną przywództwa w Europie

Horoskop dzienny - Baran

Od rana wszyscy ze swoimi problemami i potrzebami będą zwracać się tylko i wyłącznie do ciebie. Nie denerwuj się, tylko udziel dobrej rady i oddaj część swojego cennego doświadczenia.

Horoskop dzienny - Byk

W środę wszystko będzie dla ciebie na "nie". Mimo słonecznej aury poczujesz spadek formy i przygnębienie. Odpuść parę spraw i zajmij się sobą. Relaks dobrze wpłynie na twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz musiał zakasać rękawy i popracować. Szybko uda ci się uporać z obowiązkami. Nie rezygnuj z postanowionego celu, bo środa to idealny moment, aby wdrożyć zmiany do swojego codziennego życia.

Horoskop dzienny - Rak

Do twojego życia wkradł się chaos. Zapominasz o podstawowych rzeczach. Niestety jeszcze to trochę potrwa, dopóki nie załatwisz wszystkich spraw i nie zorganizujesz na nowo swojej przestrzeni. Nie martw się, to przejściowe.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Lew

W środę praca da ci w kość, dlatego jak już skończysz, pozwól sobie na odpoczynek. Włącz ulubiony film, bądź przypomnij ulubioną płytę, której dźwięki zabiorą cię do przeszłości.

Horoskop dzienny - Panna

Przyszedł czas na porządki. Zimowe rzeczy schowaj głęboko do szafy i zastąp je tymi wiosennymi. W środę postaw na kolor. Dzięki niebieskiemu poczujesz balans, a czerwony doda ci energii. 

Horoskop dzienny - Waga

Zadbaj w końcu o zdrowie innych. Twój wypoczynek nie może kolidować z innymi postanowieniami. Wiedz, że przemyślanych zmian nie będziesz żałować, ale początki będą trudne. Uda ci się je wdrożyć dzięki pomocy najbliższych.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona poczują, że w końcu szef docenia ich pracę. Czas uświadomić sobie, że nie możesz uzależniać swojego nastawienia od osób trzecich. Osoba spod znaku Barana zacznie o tobie plotkować. 

Horoskop dzienny - Strzelec

W tym całym szaleństwie potrzebujesz wyciszenia. Odpuść sobie spotkania towarzyskie, bo mogą zakończyć się konfliktem, rozczarowaniem, a nawet kłótnią, która będzie ciągnęła się latami.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pamiętaj, że nie każdy jest stworzony na twój wzór. Wykaż bliskiej osobie więcej wyrozumiałości, a przede wszystkim wsparcia, którego tak potrzebuje. Przyszła wiosna, może czas zadbać o swoją kondycję fizyczną?

Broń - zdjęcie ilustracyjnePGNiG, Poczta Polska i Lasy Państwowe przygotowują pracowników na wojnę

Horoskop dzienny - Wodnik

Zatęsknisz za bliskimi członkami rodziny. Zamiast trzymać uczucia głęboko w sobie, wyrzuć je z siebie. Jeśli nie masz sposobności się z kimś spotkać, zadzwoń. Sprawisz przyjemność zarówno sobie, jak i osobie po drugiej stronie.

Horoskop dzienny - Ryby

W nadmiarze obowiązków znajdź czas dla siebie. Ubierz coś, w czym czujesz się dobrze. Ktoś nie będzie ci szczędził komplementów. Twoje ego i poczucie wartości wzrośnie.

Mężczyzna ukradł pieniądze w ośrodku sportowym (zdjęcie ilustracyjne)Pracownik ośrodka sportowego ukradł pieniądze na pomoc dla uchodźców

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: