Horoskop dzienny - poniedziałek 21 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 21 marca - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie początek tygodnia i pierwszy dzień wiosny? Który znak zodiaku odważy się na zmiany i zrobi krok ku lepszej przyszłości? Nie zwlekaj, sprawdź.
Zobacz wideo "Odwilż" - pierwszy polski serial na HBO Max [ZWIASTUN]

Horoskop dzienny - Baran

Trzymaj swoje ego na uwięzi. Jego rozmiar zacznie irytować osoby z twojego otoczenia. Aura doda ci energii do działania. Spożytkuj ją w dobrym celu. Może czas zaangażować się w pomoc najbardziej potrzebującym?

Horoskop dzienny - Byk

Przed tobą ogromne zmiany, na które nie jesteś jeszcze gotowy. Pamiętaj, że one nadejdą, dlatego mimo złego nastawienia, przygotuj się na nie. Nie przelewaj swoich frustracji na osoby z twojego otoczenia. Chcą ci pomóc. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pierwszy dzień wiosny zmusi cię do refleksji. Obudzi się w tobie to, co siedziało od dawna. To idealny moment, aby rozwiązać wszystkie zaległe sprawy. Nie odkładaj niczego na później. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

To, że wszystko idzie nie tak, jak sobie tego życzysz, wzbudzi w tobie frustrację. Pamiętaj, że nie od razu Kraków zbudowano. Do celu podążaj małymi kroczkami. A efekt przyniesie ci dużą satysfakcję. 

Horoskop dzienny - Lew

Szef doceni twoje starania, ale pamiętaj, nie przeciągaj struny, bo dobra passa może się skończyć. Zadbaj o swoje zdrowie i nie ignoruj oznak, jakie daje ci organizm, zarówno psychicznych jak i fizycznych.

Horoskop dzienny - Panna

Pozwól sobie na chwilę rozpusty. Nie obawiaj się konsekwencji. Idź do restauracji i nie zważaj na kalorie. Nic się nie stanie, jeśli nagrodzisz się dużym deserem. Osoby spod znaku Raka będą dla ciebie wyjątkowo pomocne. Nie odpychaj ich i dopuść je do siebie. 

Horoskop dzienny - Waga

Zaplanuj swój wypoczynek. Dzisiaj epatujesz ogromną energią, co nie zostanie pominięte przez twoich znajomych. Zrób dla nich coś miłego. Twoją aurę podsyci czerwony kolor. Może poszukaj czerwonej szminki, której dawno nie używałeś, bądź czerwonej koszuli?

Pierwsze ciepłe dni na ulicach Warszawy. Dzień Wagarowicza 2022 już 21 marca. Skąd wzięło się to wyjątkowe święto?

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj osoby spod znaku Skorpiona harmonię odnajdą wśród ludzi. To od nich będą czerpały energię. Pozwól sobie na długi spacer. Przed tobą ciężki tydzień, dlatego przyda ci się odrobina wyciszenia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Poczujesz nagły spadek formy. Nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Jeżeli dołożysz wszelkich starań, to szybko zauważysz efekty, co jeszcze bardziej cię zmotywuje. Nie pozwól, aby ktoś wyprowadził cię z równowagi. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Uda ci się załatwić wszystko to, co postanowisz. W końcu kwestie, które spędzają sen z powiek, zostaną dopięte, a ty odetchniesz z ulgą. Nie zapominaj, że osoby z otoczenia potrzebują twojego wsparcia. Zadbaj o nie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika mają mocny kręgosłup moralny, dlatego nie dadzą się wciągnąć w nieczyste gierki swoich znajomych. Wystrzegaj się intryg, bo mogą się na tobie odbić w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny - Ryby

Samotne Ryby mogą liczyć na przełom w sprawach sercowych. Jedyne, co musisz zrobić, to wyjść z ukrycia i pokazać światu swój urok osobisty. Uważaj na Raki i Lwy. Nie wchodź z nimi w burzliwe dyskusje. Skończą się one fiaskiem. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

COVID-19. Zdjęcie ilustracyjneWHO przestrzega przed koronawirusem: Pierwszy wzrost zakażeń od stycznia

Więcej o: