Horoskop dzienny - sobota 19 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 19 marca dla wszystkich znaków zodiaku. Czy czeka cię odpoczynek i relaks? Co przyniesie sobota? Sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.
Zobacz wideo Córka znanego muzyka w "The Voice Kids"

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana w końcu zrozumieją, że pewny etap jest za nimi. Dobrze, bo ile można trwać w przeszłości? Zamknij rozdział, który wydawał się otwarty, i zaplanuj najbliższe dni. Mogą przynieść wiele dobrego.

Horoskop dzienny - Byk

Czy zrobiłeś niezbędne zakupy? Jeśli nie, to na co jeszcze czekasz? Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Jeśli nie masz siły, poproś bliską ci osobę. Uważaj na osoby spod znaku Raka. Nie wchodź z nimi w konflikty. To może się źle skończyć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoba, którą ignorujesz, spędza ci sen z powiek. Może warto zareagować i oczyścić swoje sumienie? Zatęsknisz za więzią rodzinną. 

Nagroda Nobla - zdjęcie ilustracyjnePokojowa Nagroda Nobla dla Wołodymyra Zełenskiego i narodu ukraińskiego?

Horoskop dzienny - Rak

W nadmiarze obowiązków znajdź czas dla siebie. Ubierz coś, w czym czujesz się dobrze. Będzie to gwarancją dobrego nastroju. Zadbaj o kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Horoskop dzienny - Lew

Idzie nowe. Nie możesz wrócić do starych dobrych czasów, bo one już minęły. Nie obawiaj się. To, co ma nadejść, będzie lepsze. Zmiana, jaka w tobie zajdzie pozytywnie wpłynie na twoje otoczenie i zostanie zauważona.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Panna

Znajdź w sobie szczątki pozytywnych pokładów emocji i spożytkuj je na coś dobrego. Może warto zaangażować się działalność fundacji charytatywnej? Jeśli planowałeś dietę, odpuść, to nie jest dobry moment.

Horoskop dzienny - Waga

Zapytaj wprost, czy ktoś nie potrzebuje twojej pomocy, zamiast łechtać swoje ego i czekać na prośby. Poczujesz się znacznie lepiej. Poświęć sobotę na porządki i segregowanie spraw, które odkładasz od dawna na lepszy czas.

Horoskop dzienny - Skorpion

Powiedz sobie wprost, że w pełni zasłużyłeś na relaks. Jeśli nie masz ochoty na spotkania towarzyskie, nie zmuszaj się. Dobra książka wprawi cię w pozytywny nastrój i pozwoli zregenerować siły.

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca powinny powtarzać jak mantrę to, że praca i pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Jeśli raz nie odbierzesz telefonu po godzinach, nic się nie stanie. Zawalcz o lepsze wynagrodzenie. Unikniesz nieporozumień z szefem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Biorąc pod uwagę pragmatyzm osób spod znaku Koziorożca, najlepiej będzie, jeśli zaczną już planować swój wypoczynek. Kup bilety na wymarzony koncert i zaszalej. Zawalcz o swoje, kiedy osiągniesz wymarzony cel, zaśniesz spokojnie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika poczują nagły przypływ energii. Wykorzystaj to. Zamiast na porządki domowe, poświęć czas sobie. Nic się nie stanie, jeśli raz nie umyjesz podłogi.

Horoskop dzienny - Ryby

Wyjdź z ukrycia, a zostaniesz zauważony i doceniony. Przez wieczne stanie pod ścianą i okupywanie kątów nie osiągniesz upragnionego celu. Jeśli marzysz o cudownej sylwetce na lato, zacznij już dziś - to idealny moment.

Wołodymyr ZełenskiZełenski do Rosjan: Kochajcie swoje dzieci bardziej, niż boicie się władzy

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: