Horoskop dzienny - środa 16 marca 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na środę 16 marca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Minęła już pierwsza połowa miesiąca i pierwsza połowa tygodnia. Co czeka nas w środę? Sprawdź i nie daj zaskoczyć się działaniom ciał niebieskich.
Zobacz wideo Gen. Pacek: Wizyta m.in. Morawieckiego i Kaczyńskiego w Kijowie jest wizytą delegacji UE

Horoskop dzienny - Baran

Twoja intuicja się wyostrzy, a serce podpowie, co zrobić, by osiągnąć cel. Nie zagłuszaj tych głosów. Tylko działaj w zgodzie ze sobą. Słoneczna aura ma na ciebie zbawienny wpływ.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj osoby spod znaku Byka będą wyjątkowo marudne. Frustrację spotęgują osoby z otoczenia, które nie wyrażą zainteresowania twoją osobą. Znajdź przyczynę swoich humorów. Nie zrzucaj motywów swoich działań na szefa.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przypomni o sobie ktoś z przeszłości. Osoba, która miała wpływ na twoje życie. Nie ignoruj tego, tylko odpowiedz na zaczepkę. Zmieni to bieg nadchodzących wydarzeń i konsekwencje źle podjętych decyzji.

Wojna w Ukrainie. Żołnierz (zdjęcie ilustracyjne)Nie żyje rosyjski generał. Ukraińcy przygotowali zasadzkę w Mariupolu

Horoskop dzienny - Rak

W środę praca da ci w kość, dlatego wieczorem pozwól sobie na solidny odpoczynek. Twoim szczęśliwym kolorem jest dzisiaj czerwony, więc koniecznie otaczaj się nim od samego rana. Doda ci energii. 

Horoskop dzienny - Lew

Zaplanujesz najbliższą przyszłość, ale postaraj się rozszerzyć tę wizję. Trzymaj ego na uwięzi, bo jego rozmiar zacznie irytować osoby z twojego otoczenia. Zacznij współpracować z innymi na rzecz wyższego celu.

Horoskop dzienny - Panna

Panna jest najbardziej zorganizowanym znakiem zodiaku, co udowadnia na każdym kroku. Tak będzie również w środę. Komuś się od ciebie oberwie za brak dobrego gospodarowania czasem. Jednak pamiętaj - wrzuć na luz. Nie każdy musi być taki jak ty.

Horoskop dzienny - Waga

Mimo przeciwności nie rezygnuj z zaplanowanego odpoczynku. Szef narzuci spore tempo pracy, ale sobie z nim poradzisz - bo kto, jak nie ty? 

Horoskop dzienny - Skorpion

Postaraj się wykorzystać jak najlepiej okazje, które podsuwa ci los, bo już niebawem możesz nie mieć sił w zaangażowanie. Jeżeli dołożysz wszelkich starań, to szybko zauważysz efekty swojej pracy, co jeszcze bardziej cię zmotywuje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ustrzelisz wyjątkową okazję. Wykorzystaj swoją żyłkę do biznesu i zainwestuj. Nie zapominaj w tym wszystkim o miłości. Samotne Strzelce mogą liczyć na to, że w końcu w ich życiu pojawi się ktoś wyjątkowy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pragmatyzm schowaj do kieszeni i zabierz swoją drugą połówkę na niespodziewany wyjazd... gdziekolwiek. Jeśli jesteś singlem, nie rezygnuj z poszukiwań, bo miłość jest obok ciebie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Czy ktoś powiedział ci jak cudownie wyglądasz? Jeśli nie, to wiedz, że dzisiaj epatujesz ogromną energią. Wykorzystaj ją do działania. 

Horoskop dzienny - Ryby

Nie pozwól, by rzeczywistość odebrała ci zdrowie, siły i czas na relaks. Zorientuj się, czy w twojej okolicy nie ma kursu jogi i skorzystaj z oferty. Zafunduj sobie również długi spacer i skup się na konroli swojego oddechu.

Zdjęcie ilustracyjneBon turystyczny 2022. Do kiedy jest ważny? Jak go aktywować?

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

***

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Od pierwszych godzin napaści giną bezbronni cywile, a Rosjanie systematycznie atakują miasta i wsie. Zniszczenia są ogromne. Z kraju ogarniętego wojną próbują się wydostać miliony uchodźców. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: