Horoskop dzienny - niedziela 13 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 13 marca - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie siódmy dzień tygodnia? Kto odniesie osobste zwycięstwo, a kto poniesie porażkę? Nie daj się zaskoczyć i sprawdz, co cię czeka.
Zobacz wideo Zgromadzenie Narodowe. Zełenski zakończył swoje przemówienie po polsku i otrzymał owacje na stojąco

Horoskop dzienny - Baran

Swój wolny czas poświęć inspirującej i rozwijającej lekturze. Postaw na siebie i swoje "ja". Choć twoje otoczenie będzie miało z tym problem, zignoruj ich kąśliwe uwagi.

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka muszą dzisiaj ustąpić i nie epatować swoją potrzebą władzy i wiecznej przewagi. W innym wypadku konsekwencje niepokornych zachowań odczują na własnej skórze. Zadbaj o swoje zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czy twoja druga połówka odwzajemnia twoje uczucia? Czas odpowiedzieć sobie na to pytanie. Zwłaszcza że dzisiaj cię ono dopadnie. Zatęsknisz za osobą z przeszłości, z którą straciłeś kontakt.

Horoskop dzienny - Rak

Gonią cię terminy. Nie stresuj się, bo odbije się to na twojej kondycji psychicznej. Jeśli dobrze rozplanujesz pracę, zrzucisz z siebie ciężki ładunek i uporasz się z wszystkim na czas. Pamiętaj, nic na siłę. Pewnych rzeczy nie przyspieszysz.

Zdjęcie ilustracyjneNiedziele handlowe 2022. Czy 13 marca zrobimy zakupy?

Horoskop dzienny - Lew

Mierz siły na zamiary. Nie próbuj pomagać każdemu, bo szybko stracisz chęci do dalszego działania. Zadbaj o swoją kondycję fizyczną. Może długi spacer na łonie natury?

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Panna

Choć postawa i sposób bycia osób spod znaku Panny może budzić irytację, osiągniesz sukces. Nie pozwól, aby ktoś wyprowadził cię dzisiaj z równowagi, bo może się to skończyć katastrofą.

Horoskop dzienny - Waga

Mimo że poczujesz się przytłoczony natłokiem spraw, chęć jeszcze większych zmian i do walki z rutyną cię nie opuści. Nie bój się wyzwań. Pod koniec dnia twoje przemyślenia obrócą się do góry nogami.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona poczują nadchodzącą wiosnę. Słońce wprawi ich w dobry nastrój. Odłóż telefon, wyłącz telewizor, nie czytaj wiadomości. Potrzebujesz odcięcia i regeneracji umysłu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Mimo licznych spotkań, rozmów i obecności przyjaciół poczujesz się samotny. Masz dużą umiejętność obracania wad w zalety, wykorzystaj to. Twoja determinacja przyniesie ogrom sukcesów w pracy. Możesz się spodziewać zastrzyku gotówki.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pragmatyzm osoby spod znaku Koziorożca doprowadzi jego drugą połówkę do szału. Pozwól jej się cieszyć procesem i poczuć, że on trwa. Zamartwianie się i wieczne liczenie pieniędzy nie pomoże. Wręcz przeciwnie, wprowadzi więcej stresu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Poświęć niedzielę swojej rodzinie, a pracę odłóż na inny dzień. Jeśli zaraz po obiedzie nie pozmywasz naczyń, nic się nie stanie. Dobra kawa będzie dzisiaj dla ciebie zbawienna.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie bój się celebrować i cieszyć z małych sukcesów oraz kroczków. Wino w środku dnia? Czemu nie! Niedziela to idealny dla ciebie moment, aby zaplanować nadchodzący tydzień. Będziesz tego planu potrzebować. Działaj!

Władimir PutinPutin odejdzie z powodu problemów zdrowotnych? "Bild" o nowej postaci

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: