Horoskop dzienny - piątek 11 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 11 marca - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie piątek? Czy to czas na relaks, a może na intensywną pracę? Nie czekaj, sprawdź.
Zobacz wideo Tortilla burger z sosem z serka śmietankowego barbecue z konopiami

Horoskop dzienny - Baran

Choć czekałeś długo na weekend, niestety nie odpędzisz się od pracy. Jeśli nie w biurze, to obowiązki zaatakują cię w domu. Nie odkładaj niczego na potem. Im szybciej coś zrobisz, tym prędzej udasz się na odpoczynek. 

Horoskop dzienny - Byk

Zacznij planować najbliższą przyszłość, bo później będziesz cierpiał na brak czasu, który i tak ci doskwiera. Nie wchodź w głębsze dyskusję Może dojść do konfliktu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie każda napotkana osoba na życiowej drodze chce dla ciebie dobrze. Pamiętaj o tym, dobierając grono najbliższych znajomych. Zatęsknisz za osobą spod znaku Raka.

Horoskop dzienny - Rak

Piątek jest twoim dniem. Wykorzystaj go i zrób sobie wolne. Zasługujesz na odpoczynek i relaks po całym tygodniu ciężkiej pracy. Przestań w końcu myśleć o innych. Pomyśl w końcu o sobie.

Horoskop dzienny - Lew

Czeka cię dzisiaj miła niespodzianka. Czy ty dałeś tyle samo dobra? Jeśli nie, musisz koniecznie nadrobić w przyszłości. Zmień front - przestań oczekiwać i brać, a zacznij sprawiać innym przyjemności.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Panna

Nie zamartwiaj się. Jeśli o kimś myślisz, zadzwoń i zapytaj. Nie planuj na dziś generalnych porządków. Pojawi się sporo przeciwności, które ciężko będzie ci zażegnać.

Żołnierze (zdjęcie ilustracyjne)Wojsko Polskie. Kim jest rezerwista? Kogo można powołać na ćwiczenia?

Horoskop dzienny - Waga

Waż słowa i nie proś o atencję. W piątek osoby z otoczenia będą potrzebowały twojej pomocy i dobrej rady. Nie musisz być wiecznie w centrum uwagi. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie będziesz miał w piątek ochoty na spotkania towarzyskie. Masz do tego prawo. Jednak zamiast szukać wymówek, powiedz wprost. Odczujesz zbawienny wpływ dobrej lektury.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czy uda ci się załagodzić sprzeczkę? Nie, dlatego czas odpuścić. Niech opuszczą cię sentymenty, bo to, co było, już minęło. Uważaj na osoby spod znaku Wodnika. Mają wobec ciebie nieczyste zamiary. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Twój pragmatyzm przeraża, ale ma też swoje dobre strony. W piątek pozwól sobie jednak na odrobinę szaleństwa i nie szukaj głębszego celu czy sensu. Pamiętaj, że nie musisz znać odpowiedzi na każde pytanie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Czeka cię miła niespodzianka i odwiedziny bliskich osób, które przyjadą z daleka. Nie wpadaj w panikę, że coś nie jest gotowe. Goście będą chcieli jedynie twojego towarzystwa.

Horoskop dzienny - Ryby

Otwórz się na ludzi. Siedzenie wśród czterech ścian i zamartwianie się niczego nie zmieni, a wręcz przeciwnie, będzie miało swoje konsekwencje. Samotne Ryby mają szansę poznać swoją drugą połówkę.

***

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: