Horoskop na marzec 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki miesiąc czeka Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na marzec 2022 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Większość z was nie będzie miała czasu na odpoczynek i relaks. Będzie dużo planów do zrealizowania, dużo obowiązków i zobowiązań, z których macie szansę się wywiązać. Mimo takiego tempa wasze osiągnięcia będą dawały wam bardzo dużo satysfakcji. Możecie liczyć na gratyfikację finansową.
Zobacz wideo Nie tak zapamiętaliśmy bohaterkę "Goldfingera"

Horoskop dzienny - Byk

 • Nowy miesiąc przyniesie Bykom duży rozwój na poziomie intelektualnym. Będziecie podejmowali dobre decyzje, z pełną klarownością dostrzeżecie potencjalne zagrożenia i wyjdziecie z każdej opresji bez szwanku. Presja zawodowa tylko jeszcze bardziej was zmotywujcie, ale pamiętajcie o zasłużonym odpoczynku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Od dłuższego czasu samotne, ale też Bliźnięta w związkach zadają sobie pytanie, czy dotychczasowe relacje dają wam radość. Odpowiedź nie zawsze może być łatwa do przyjęcia, jednak tylko działając jesteście w stanie zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki mogą mieć w tym miesiącu problem z odróżnieniem prawdy od fałszu. Starajcie się więc nie podejmować bardzo ważnych decyzji w tym czasie i unikajcie poważnych zobowiązań. Niestety jeśli mieliście jakieś wątpliwości wobec osób bliskich lub współpracowników, to na razie nie uda wam się odkryć prawdy. 

Horoskop dzienny - Lew

 • Dla Lwów marzec może być ciężkim miesiącem. Wydawać wam się będzie, że macie więcej problemów, przeszkód do pokonania i mniej motywacji i siły do działania. Negatywnie wpływają na was informacje zewnętrzne. Dla własnego zdrowia starajcie się mieć większy wgląd w siebie.

Horoskop dzienny - Panna

 • Wpływowa osoba lub bardzo istotna w waszym życiu będzie miała wpływ na waszą przyszłość zawodową. Być może zdecydujecie się zmienić pracę lub swoją specjalizację. Nowe zadania dodadzą wam motywacji i chęci do dalszego rozwijania się.

Wielkanocny koszyk Wielkanoc 2022. Sprawdzamy kiedy wypada i czy czeka Nas długi weekend.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu zaczną osiągać założone sobie cele. Nikt was nie powstrzyma w drodze do realizacji marzeń. A te zaczną być wyjątkowo na wyciągnięcie ręki. Wasze pozytywne nastawienie również pomoże wam wytrwać w postanowieniach.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Dla Skorpionów marzec może się okazać decydujący na wielu obszarach. Będziecie podejmowali odważne decyzję i starali się zmieniać swoje życie. Wygracie z rutyną zaczniecie się rozwijać w kierunkach, o których od dawna myśleliście. Osoby z waszego otoczenia będą musiały się dostosować do waszej wizji, albo zniknąć.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą musiały w tym miesiącu przestać chodzić z głową w chmurach i zająć się pilnymi sprawami, które się pojawią. Tylko z odpowiednią koncentracją dacie radę. Starajcie się przezwyciężyć lenistwo, które od jakieś czasu sabotuje wszystkie wasze działania.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce będą w energii, która zmobilizuje je do wyrwania się ze wszelkich kajdan czy ograniczeń. Wasze poczucie wolności i niezależności może zaprowadzić was daleko. Niektórzy z was porzucą dotychczasową ścieżkę związku czy zawodu i wybiorą dla siebie coś zupełnie nowego. 

zegar (zdjęcie ilustracyjne) Zmiana czasu z zimowego na letni 2022. Kiedy przestawiamy wskazówki zegarów?

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji, zwłaszcza tych dotyczących życia uczuciowego. Szukacie bratniej duszy i nie jesteście pewne, czy właśnie ją zdobyłyście. Zastanówcie się dobrze, co komu deklarujecie, by nie ranić nikogo niespełnionymi deklaracjami.

Horoskop dzienny - Ryby

 • W ostatnim czasie Ryby nastawione były na analizowanie sytuacji i rozpatrywanie każdego problemu. Nie obawiajcie się, prześwietliliście już wszystko i wszystkich. Teraz z większym spokojem powinniście zająć się obowiązkami.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl. 

Więcej o: