Horoskop dzienny - poniedziałek 28 lutego 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 lutego. Sprawdź, co na dziś zaplanował dla Ciebie los. Jaki dzień czeka na osoby spod znaku Bliźniąt czy Panny? Sprawdź nasz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana mają przed sobą sympatyczny dzień. Nic nie będzie w stanie popsuć waszego dobrego humoru. Poczujecie potrzebę pogodzenia się z ludźmi, z którymi dzielą was nieporozumienia. Przyznacie nawet rację osobie, która zazwyczaj ma odmienne zdanie. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk 

Byki nie będą dziś w stanie uciec przed obowiązkami. Przygotujcie się na to, że ktoś może poprosić was o pomoc. Wieczorem odpocznijcie i zajmijcie się swoim hobby. Trochę przyjemności dobrze wam zrobi. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta dzięki swojemu osobistemu urokowi będą miały szanse na wyjaśnienie nieporozumień. Czekają was też dobre wiadomości od rodziny, ale pamiętajcie, aby do kogoś zadzwonić. Sprzyjać wam będą dziś Rak i Waga. 

zegar (zdjęcie ilustracyjne)Zmiana czasu z zimowego na letni 2022. Kiedy przestawiamy wskazówki zegarów?

Horoskop dzienny - Rak 

Raki w poniedziałek będą żyć w świecie marzeń. Rozwiniecie swoje pasje artystyczne. Możecie być dziś nieco roztrzepani, dlatego postarajcie się skupić, szczególnie jeśli będziecie prowadzić samochód. Wszelkie trudności pokonacie dzięki intuicji. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś radosne oraz uprzejme dla wszystkich. Poczujecie potrzebę nawiązania nowych znajomości oraz wyruszenia w daleką podróż. Szczególnie dobra passa czeka artystów. Wieczorem czeka was miła niespodzianka. Sprzyjać wam będą Lew i Strzelec.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą czuły potrzebę bycia docenianymi i chwalonymi. Wieczorem warto przygotować wspólnie kolację z bliską wam osobą. Towarzystwo poprawi wam humor i pozwoli odciąć się od złych myśli. 

Horoskop dzienny - Waga 

Nic nie będzie dziś w stanie zatrzymać osób spod znaku Wagi. Ludzie będą wam sprzyjać, a w waszych głowach zaroi się od genialnych pomysłów. Koniecznie je zapiszcie, zanim uciekną w natłoku kolejnych. 

Zdjęcie ilustracyjnePIT. Ulga na internet. Kto może z niej skorzystać? Ile można zyskać?

Horoskop dzienny - Skorpion 

Skorpiony w poniedziałek zajmą się zaległymi sprawami - to dobry dzień na uporządkowanie dokumentów. Nie przejmujcie się opiniami zazdrośników i realizujcie swoje plany. Wieczorem ktoś powiem wam miłosny komplement. 

Horoskop dzienny - Strzelec 

Osoby spod znaku Strzelca będą chciały być dziś w centrum uwagi. Wasze zachowanie będzie jednak wzbudzało sympatię. Jeśli macie do załatwienia ważne prośby, to dobry dzień na wykorzystanie swojego uroku osobistego. 

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniki będą w poniedziałek przedsiębiorcze oraz odważne. W życiu osobistym będziecie natomiast wyczuleni na wszelką niesprawiedliwość. Sprzyjającymi wam znakami będą Bliźnięta i Waga. 

Horoskop dzienny - Ryby

Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą dziś nieufne oraz ostrożne, ale intuicja was nie zawiedzie. Być może uda wam się odkryć spisek, a przezorność pozwoli wam uchronić się od kłopotów. 

Więcej o: