Loteria Biedronki - wyniki pierwszego losowania. Znamy zwyciężczynie konkursu

Trwa loteria Biedronki. W piątek poznaliśmy imiona pierwszych pięciu zwyciężczyń. Teraz Biedronka poinformowała o kolejnych pięciu laureatkach. Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie.

W piątek w losowaniu wygrały same panie: Olga, Paulina, Iwona, Ala i Beata. Kolejne losowanie odbyło się we wtorek, wzięli w nim udział klienci, którzy zrobili zakupy między 14 a 20 lutego. Okazuje się, że po raz kolejny zwyciężyły same kobiety. Tym razem były to pani: Krystyna, Maria, Emilia, Ewelina i Angela. Na razie sklep nie podał skąd pochodzą laureatki wtorkowego losowania. 

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Loteria Biedronki. Gdzie mieszkają zwyciężczynie konkursu?

W piątek w loterii Biedronki wygrały Pani Olga, Paulina, Iwona, Ala i Beata, a w poniedziałek poznaliśmy, skąd pochodzą zwyciężczynie konkursu. Okazuje się, że mieszkania wygrały mieszkanki:

  • Kłobucka (województwo śląskie),
  • Modliborzyc (województwo lubelskie),
  • Tłuszcza (województwo mazowieckie),
  • Zebrzydowic (województwo śląskie),
  • Gdańska (województwo pomorskie).

Jakie są zasady loterii Biedronki? 

W loterii biedronki może wziąć udział każda osoba, która posiada kartę Moja Biedronka i zrobi zakupy za więcej niż 99 złotych. Do wygrania jest 500 tysięcy złotych, które można wykorzystać na zakup nieruchomości. Dodatkowo sklep pokrywa wszelkie podatki związane z nabyciem mieszkania. Każde wydane 100 złotych w sklepie Biedronka to jeden los, w ciągu dnia można ich zebrać maksymalnie dziesięć. 

Następne losowanie odbędzie się 1 marca, a wygrać w nim będą mogły osoby, które zrobią zakupy w Biedronce między 21 a 27 lutego. W puli zostało jeszcze 35 nagród, a Biedronka w ten piątek wylosuje kolejne osoby, które wygrają 500 tysięcy złotych. W sumie pula nagród to 27,7 miliona złotych.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl. 

Więcej o: