Loteria Biedronki. Są pierwsi zwycięzcy. Jak sprawdzić wyniki losowania?

Loteria Biedronki ruszyła i potrwa do 16 kwietnia 2022 roku. Są już nawet pierwsi zwycięzcy. Kolejne losowanie pięciu szczęśliwców odbyło się we wtorek, 22 lutego. Jak sprawdzić wyniki? Odpowiadamy.

Biedronka 7 lutego ruszyła z wielką loterią, w której do wygrania jest 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Co tydzień pięć osób w całej Polsce może otrzymać nagrodę. Jak wziąć udział w loterii? Wystarczą trzy kroki: 

Zobacz wideo setka ohme 3
  1. Zrób zakupy za minimum 99 zł z kartą Moja Biedronka.
  2. Potwierdź kasjerowi chęć wzięcia udziału w loterii.
  3. Sprawdzaj co tydzień, czy wygrałeś - nr losu znajdziesz na paragonie!

Kolejne losowanie pięciu szczęśliwców w loterii Biedronki odbyło się we wtorek, 22 lutego. Wyniki prawdopodobnie zostaną opublikowane w środę 23 lutego. 

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

post - zdjęcie ilustracyjne Wielki Post 2022 - ile trwa i kiedy się kończy?

Loteria Biedronki. Są pierwsi zwycięzcy

Po pierwszym tygodniu trwania akcji (7-13 lutego) odbyło się już jedno losowanie i poznaliśmy pięć zwycięskich kobiet. Pieniądze na mieszkanie o wartości pół miliona złotych trafiły w ręce: Pauliny, Olgi, Ali, Iwony i Beaty. Pierwsze wyniki zostały ogłoszone 15.02.2022. Pojawiły się na stronie internetowej sklepu z kilkudniowym opóźnieniem, jednak sklep skontaktował się ze szczęśliwcami wcześniej drogą telefoniczną. - Jestem niezwykle wzruszona, wciąż nie wierzę w to wielkie szczęście. Bardzo się cieszę, że wygrałam. To najlepsza wiadomość od dawna dla mnie - powiedziała Radiu ZET zwyciężczyni, pani Iwona z Tłuszcza.

Jak sprawdzić wyniki losowania Biedronki?

Klienci o wygranej są informowani na dwa sposoby. Po zakończonym losowaniu na stronie internetowej Biedronki pojawiają się imiona i numery losów z paragonu, które zostały wytypowane do odebrania nagrody. Zwycięzcy zostaną również poinformowani telefonicznie na numer podany przy rejestracji karty Moja Biedronka. Przedstawiciele sklepu wykonają trzy telefony. Jeżeli próba kontaktu się nie powiedzie, wytypowana zostanie kolejna osoba z listy rezerwowej.

Pododdział 17. Brygady Zmechanizowanej wyruszający w drogę na wspólne ćwiczenia z Amerykanami Amerykańskie Strykery jadą przez Polskę. Saber Strike 2022

Więcej o: