Horoskop dzienny - wtorek 22 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 22 lutego - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie początek tygodnia? Czy Rak poradzi sobie z napadem melancholii? Czy osoby spod znaku Byka przejdą duchową przemianę? Nie zwlekaj, tylko sprawdź, co znajduje się w twoim kosmogramie.

Horoskop dzienny - Baran

Jeśli zignorowałeś swoje postanowienia noworoczne, to końcówka lutego jest idealna, aby do nich wrócić i zacząć wdrażać je w życie. Nie przejmuj się, że tak późno. Masz na to cały rok. Wtorek będzie ci sprzyjał w ograniczeniu kcal. 

Zobacz wideo Lewandowski pokazuje córce stadion

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka poczują we wtorek 22 lutego swoją siłę i niezależność. Warto jednak pamiętać również o innych wartościach tj. rodzina. Pozytywne nastawienie pomoże zażegnać wiele konfliktów oraz trudnych sytuacji. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Sytuacja, która wyprowadziła cię z równowagi, będzie się ciągnąć przez najbliższe dni. Pamiętaj, że każdą twoją huśtawkę nastroju przeżywają i biorą do siebie osoby z najbliższego otoczenia. Zamiast wiecznie brać, daj coś z siebie.

Horoskop dzienny - Rak

Czy Rak poradzi sobie z napadem melancholii? Nie. Natłok obowiązków i spraw pogrąży go psychicznie. Pamiętaj jednak, że to chwilowe. Pozwól sobie na dzień słabości i marudzenia, ale następnego zacznij już działać! 

Horoskop dzienny - Lew

Podziękuj bliskiej osobie za niespodziankę. Przestań tłumić w sobie emocje. Wszyscy dookoła widzą, że coś jest nie tak. Wtorek to dobry dzień, aby porozmawiać z szefem na temat najbliższej przyszłości. Nie ignoruj spraw zawodowych.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Panna

Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i bez wyrzutów sumienia, najzwyczajniej, leż i nic nie rób. Mała rzecz pozwoli na zregenerowanie sił i naładowanie baterii. W pędzie życia nie lekceważ oznak, jakie daje ci twój organizm. Może wizyta u dentysty?

Horoskop dzienny - Waga

Samotne Wagi mogą liczyć na siłę przyciągania. W ich otoczeniu pojawi się osoba, która nie będzie mogła od nich oderwać wzroku. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i nie bój się podjąć ryzyka.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (zdjęcie ilustracyjne)Atak na serwery LPR. Hakerzy usiłowali wymusić okup

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoja introwertyczna natura zdecydowanie ogranicza cię w działaniu. Wtorek jest idealnym dniem na to, aby wyjść spod klosza i swojej strefy komfortu. Uśmiechnij się do przypadkowej osoby. Mały gest wypełni cię energią.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Praca, obowiązki, delegacje nie będą chciały cię opuścić. Natłok obowiązków sprawi, że zaniedbasz bliską ci osobę. Nie pozwól na to, bo szybko odczujesz tego konsekwencje. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą we wtorek 22 lutego bardziej waleczne, niż zazwyczaj. Tylko po co? Niech każda podjęta decyzja to wynik długich przemyśleń, a nie emocji. Pomyśl o osobie spod znaku Raka i Koziorożca. Czy nie sprawiłeś im przykrości?

Horoskop dzienny - Ryby

Odczujesz, że wkraczasz w całkiem nowy etap. Na dalszy plan zejdą wątpliwości dotyczące tego, co jest dla ciebie najważniejszy w życiu. Zadbaj nie tylko o swój wygląd, ale też kondycję fizyczną i psychiczną. 

Dobrzyca. Skutki wichury DudleyWichury w Polsce. Mieszkańcy Dobrzycy dostali pierwsze zapomogi

Więcej o: