Walentynki 2022. Pomysły na prezenty na walentynki dla kobiet i mężczyzn [LISTA]

Walentynki tuż-tuż. Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich zakochanych. Część osób nadal waha się, co kupić swojej drugiej połówce. Przedstawiamy kilka pomysłów, które być może pomogą wam podjąć decyzję.
Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]

Kupno prezentu walentynkowego to nie lada wyzwanie. Wszystkim nam zależy przecież na sprawieniu bliskiej osobie jak najwięcej przyjemności. Oczywiście nic nie może równać się ze wspólnie spędzonym czasem, a sam upominek nie zastąpi codziennie okazywanego wsparcia i miłości, co nie oznacza, że nie warto podarować swojej połówce czegoś od serca.

Co na walentynki dla niego?

Zastanawiasz się, co kupić swojemu partnerowi z okazji walentynek? Możliwości jest wiele i dużo zależy tu od jego indywidualnych zainteresowań. Gra komputerowa? Zestaw bielizny? Woda po goleniu? A może wspólne wyjście do kina i kolacja przy świecach?

Twój partner jest kinomanem? Zafunduj mu plakat z ulubionym filmem albo dedykowany gadżet (kubek, poduszka, figurka). A może jego wielką pasją jest sport? W takim wypadku możesz pokusić się o elektroniczną opaskę lub zegarek albo designerski bidon.

Jeśli jednak żaden z pomysłów nie przekonuje cię w pełni, postaw na prostotę. Przygotuj kolację, napisz wiersz lub miłosny list. Po prostu spędź ten czas ze swoją walentynką.

Więcej podobnych wiadomości znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Walentynki 2022 - prezent dla niej

Tak naprawdę propozycje przedstawione wyżej, sprawdzą się także w przypadku kobiet. Ciekawym pomysłem może być także biżuteria, bukiet czy wizyta w SPA. Możesz postawić też na książkę jej ulubionego autora albo zaplanować wspólny wyjazd w miejsce, o którym od dawna wspominała.

Walentynki 2022 - kiedy są?

Walentynki co roku przypadają 14 lutego - w tym roku wypadną więc w poniedziałek. Święto to zyskało w Polsce na popularności dopiero w latach 90. XX wieku. Jedyne huczne obchody walentynek są natomiast organizowane w Chełmnie, gdzie co roku zjawia się tysiące zakochanych turystów, by wspólnie brać udział w organizowanych wydarzeniach - koncertach, konkursach, wystawach. 

Więcej o: