Specjalne promocje lotów na Walentynki. Wybierz się w romantyczną podróż we dwoje

Walentynki już za kilka dni. Chcesz zaplanować niespodziankę dla drugiej połówki? Nic straconego! Może wspólna romantyczna podróż? Zebraliśmy dla was promocje oferowane przez linie lotnicze.
Zobacz wideo Jak wzrosną raty kredytów? Pytamy ekspertkę

Walentynki wypadają 14 lutego. Patronem dnia jest św. Walenty, który - jak głoszą legendy - sprzeciwił się cesarskiemu dekretowi zakazującemu legionistom żenić się w wieku od 18 do 37 lat. Trafił przez to do więzienia, gdzie zakochał się w niewidomej dziewczynie. Kobieta miała pod wpływem jego miłości odzyskać wzrok.

W Walentynki zakochani spędzają ze sobą czas, wręczają sobie prezenty, składają życzenia oraz mówią o swoich uczuciach. W tym roku święto wypada w poniedziałek. To idealna okazja, aby zrobić sobie długi weekend i wyruszyć w romantyczną podróż ze swoją drugą połówką. W tym celu przeglądamy promocje, jakie oferują firmy lotnicze. 

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Pączki. Tłusty czwartek 2022. Tłusty czwartek. Kiedy wypada święto? Prosty przepis na pączki

Promocje lotów na Walentynki. LOT i 20 proc. zniżki

Firma LOT oferuje do -20 proc. zniżki na wszystkie połączenia. Zniżka nalicza się przy rezerwacji min. 2 osób dorosłych. "Do -20 proc. zniżki z kodem LOVE20 na wszystkie połączenia LOT-u. Wybierz swój idealny kierunek na romantyczną wycieczkę. Kup bilet na loty po Polsce, do Europy, Ameryki Północnej, Azji lub na Bliski Wschód! Promocja ważna do 14.02.2022. Oferta dotyczy podróży w terminie od 01.03.2022 do 31.05.2022" - czytamy na stronie przewoźnika.

Romantyczna podróż. Kupon podarunkowy

Dobrym pomysłem na walentynkowy prezent jest też kupon podarunkowy. W swojej ofercie ma go m.in. firma Wizz Air. "Prezent na każdą okazję. Prezent, którego Twoi bliscy nigdy nie zapomną. Mówi się, że podróż to jedyna rzecz, która wzbogaca. Zacznij wzbogać życie przyjaciół lub członków swojej rodziny, dając im kupon podarunkowy Wizz Air" - pisze firma. Wystarczy jedynie zalogować się na stronie przewoźnika, wybrać cel podróży i tym samym stworzyć niepowtarzalną niespodziankę dla bliskiej osoby.

Zdjęcie ilustracyjne Waloryzacja emerytur 2022. Ile pieniędzy dostaną seniorzy?

Więcej o: