Posłanka KO Jagna Marczułajtis-Walczak trafiła do szpitala. "Myślałam, że szybko wrócę do zdrowia"

Posłanka KO Jagna Marczułajtis-Walczak poinformowała na Twitterze, że trafiła do szpitala i jest już po operacji. "Myślałam, że szybko wrócę do zdrowia, ale mój organizm potrzebuje trochę więcej czasu na powrót do formy" - napisała.

Jagna Marczułajtis-Walczak po raz pierwszy została posłanką w 2011 r. W 2015 r. nie uzyskała reelekcji. W 2018 roku zajęła w Sejmie miejsce Rafała Trzaskowskiego, który objął stanowisko prezydenta Warszawy. We wtorek posłanka w mediach społecznościowych poinformowała, że trafiła do szpitala. 

Zobacz wideo Polski Ład nie wypalił? Ozdoba: Złapaliśmy gumę w ewidentny sposób

Jagna Marczułajtis-Walczak w szpitalu. Poinformowała o operacji na Twitterze

"Pragnę poinformować moich wyborców, współpracowników oraz koleżanki posłanki i posłów oraz dziennikarzy, że przebywam w szpitalu, jestem po operacji. Myślałam, że szybko wrócę do zdrowia, ale mój organizm potrzebuje trochę więcej czasu na powrót do formy" - napisała we wtorek na Twitterze posłanka Jagna Marczułajtis-Walczak. Nie wskazała jednak przyczyny przebytej operacji. 

Dodała również, że w szpitalu ma przy sobie tablet, dzięki któremu mogła zagłosować przeciwko ustawie covidowej. 

Jagna Marczułajtis-Walczak. Kim jest posłanka KO?

Jagna Marczułajtis-Walczak to czternastokrotna złota medalistka mistrzostw Polski w snowboardzie, podwójna mistrzyni świata juniorek oraz mistrzyni i wicemistrzyni Europy. Była również uczestniczką zimowych igrzysk olimpijskich w Nagano w1998 roku, w Salt Lake City w 2002 roku, gdzie zajęła czwarte miejsce w slalomie równoległym oraz w Turynie w 2006 roku. Dwa razy wygrała zawody Pucharu Świata. W 2004 zajęła siódme, najwyższe w swojej karierze, miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata federacji FIS.

Więcej o: