Warszawa. Złodziej wybił szybę w BMW i ukradł plecak. W środku był pistolet i drogocenna biżuteria

W centrum Warszawy ktoś wybił szybę w zaparkowanym samochodzie i z jego środka ukradł z plecak. "Fakt" nieoficjalnie ustalił, że miał się tam znajdować pistolet oraz biżuteria warta 100 tys. złotych. Stołeczna policja nie wyklucza, że sprawców mogło być więcej.

Do zdarzenia doszło w środę 2 lutego około południa na wysokości ulicy Żurawiej 33/35 w Warszawie, nieopodal budynku sądu rejonowego. Sprawca, bądź też sprawcy, prawdopodobnie obserwował pojazd. Gdy ofiara oddaliła się od auta, wybito szybę i skradziono plecak

Zobacz wideo Bezczelna kradzież w sylwestra. Weszli do sklepu i wyciągnęli dwa elektryczne rowery

Warszawa. Wybito szybę i skradziono plecak. W środku miały być pistolet i drogocenna biżuteria

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło koło południa. Policja zabezpiecza monitoring i poszukuje osób, które mogły być świadkami kradzieży. - Wybito przednią szybę od strony pasażera. Z relacji poszkodowanego mężczyzny wynika, że w skradzionym plecaku znajdowała się biżuteria warta ok. 100 tys. zł - powiedział w rozmowie z "Faktem" Oficer Prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa, Robert Szumiata, dodając, że według relacji poszkodowanego, w plecaku mogła znajdować się także broń, jak na razie informacja ta nie została jednak potwierdzona.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Wypadek w Podgórzynie koło Jeleniej Góry Miał prawie 3 promile i wiózł ciężarną partnerkę. Doszło do wypadku

Złodziej ukradł plecak z drogocenną biżuterią. Policja prosi o pomoc

Oficer prasowy przekazał także, że przydatne będą też nagrania z kamer samochodowych, które mogły uchwycić to zdarzenie. Osoby, które mogą pomóc w sprawie, ze stołeczną policją mogą kontaktować się pod numerami: 47 72 391 50 lub 47 72 391 51 albo na alarmowym numerem 112.

Przekroczyła prędkość na trasie S3 Kobieta jechała 214 km/h trasą S3. Mandat zapłaciła na miejscu

Więcej o: