Wydawca "Panoramy" zawieszony. Program wyjawił gwiazdę Sylwestra Marzeń, zanim zrobił to Kurski

Wydawca "Panoramy" TVP2 został na pewien czas zawieszony w obowiązkach. Co było powodem? Jak podają media, w programie zbyt szybko ujawniono zagraniczną gwiazdę Sylwestra Marzeń z Dwójką, Jasona Derulo. Informację tę jako pierwszy miał przekazać prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski - ustalił Press.pl.
Zobacz wideo Jason Derulo gwiazdą "Sylwestra Marzeń z Dwójką"!

"Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa - amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia" - oznajmił 29 grudnia prezes TVP Jacek Kurski na Twitterze.

"Panorama" ubiegła Jacka Kurskiego w ogłoszeniu występu Jasona Derulo

Kurski informacją o sylwestrowym występie gwiazdora muzyki pop i R&B pochwalił się o godzinie 11:10. Rzecz w tym, że widzowie telewizyjnej Dwójki dowiedzieli się o tym niespełna pół godziny wcześniej, bo około 10:40 - podczas "Panoramy" wyemitowanej w przerwie "Pytania na Śniadanie".

Więcej wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Jason Derulo wystąpił na 'Sylwestrze Marzeń' 2021/2022Jason Derulo za występ w TVP zarobił KROCIE. Kwota zwala z nóg

Wydawcą serwisu informacyjnego był wtedy Mariusz Pietrasik, którego wkrótce potem przełożeni zawiesili w obowiązkach - podał w środę 2 lutego Press.pl. Strona powołuje się na dwa źródła związane z TVP. Informatorzy potwierdzili, że powodem zawieszenia Pietrasika było właśnie przedwczesne ujawnienie nazwiska muzyka. Dodano, że zawieszony wydawca wrócił już do pracy.

Sylwester Marzeń TVP - Jason DeruloJason Derulo na Sylwestrze Marzeń promował cnoty niewieście. "Jej ci**ka!"

Press zwrócił się do biura prasowego TVP z prośbą o komentarz w tej sprawie. "Telewizja Polska nie komentuje wewnętrznych spraw redakcyjnych i kadrowych. Jednak w odpowiedzi na sugestię zawartą w pytaniu informujemy, że pan Mariusz Pietrasik jest wydawcą 'Panoramy'" - napisano w odpowiedzi.

Jason Derulo wystąpił na 'Sylwestrze Marzeń' 2021/2022Jason Derulo zaciera ślady po "Sylwestrze Marzeń" TVP. Usunął post z Instagrama

Więcej o: