Konferencja PZPN - gdzie obejrzeć prezentację nowego selekcjonera? [TRANSMISJA TV, ONLINE]

Cezary Kulesza zaplanował na 31 stycznia konferencję prasową, w trakcie której przedstawi nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Konferencja PZPN zaplanowana jest na godz. 13:30 i odbędzie się na PGE Narodowym. Gdzie będzie można obejrzeć na żywo prezentację trenera polskich piłkarzy?

Już dziś poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. W trakcie ostatnich tygodni wiele nazwisk było łączonych z tą posadą. Najczęściej padało te Adama Nawałki, ale od dwóch dni faworytem ma być Czesław Michniewicz. Czy podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezes PZPN nas zaskoczy? 

Zobacz wideo "Nie chcę, żeby taki człowiek był selekcjonerem reprezentacji Polski. To go dyskwalifikuje"

Konferencja prasowa PZPN. Gdzie obejrzeć prezentację nowego selekcjonera? Transmisja TV

Pierwotnie nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski mieliśmy poznać do 16 stycznia, czyli do dnia  wlanego zjazdu PZPN. Tak się jednak nie stało, albowiem negocjacje mocno się przeciągnęły. Cezary Kulesza rozmawiał z kilkoma kandydatami, a wśród nich byli m.in. Adam Nawałka, Andrij Szewczenko i Czesław Michniewicz. Tym razem już prezentacja nowego trenera naszych piłkarzy odbędzie się już dziś, czyli 31 stycznia o godz. 13:30. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Transmisję z wydarzenia związek przeprowadzi na swojej oficjalnej stronie i za pośrednictwem kanału Łączy nas piłka w serwisie YouTube, a także innych mediów społecznościowych. Nowowybrany szkoleniowiec będzie miał bardzo trudne zadanie. Biało-Czerwonych czeka walka o wyjazd na mundial w barażach, a pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 24 marca i będzie to wyjazdowy mecz z Rosją

Adam Nawałka i Cezary Kulesza Adam Nawałka przerwał milczenie. Ujawnił kulisy negocjacji z PZPN

Czesław Michniewicz czy Adam Nawałka? Kto poprowadzi reprezentację Polski w walce o mundial?

Od początku "kampanii" faworytem mediów był Adam Nawałka. Za byłym selekcjonerem przemawia bowiem doświadczenie na wielkich turniejach i przede wszystkim znajomość znacznej części piłkarzy kadry. Szerokie grono zawodników, z którymi 64-latek pracował, wciąż jest w tej reprezentacji. Nawałka był jednak zwodzony przez Cezarego Kuleszę w ostatnich tygodniach i to raczej nie on obejmie stery kadry. 

Portal Meczyki.pl przeprowadził wywiad z Adamem Nawałką, w którym były selekcjoner podkreślił, że będzie trzymał kciuki "za chłopaków w meczu barażowym z  Rosją" i zarzucił PZPN "dyskredytowanie swojej osoby". W takim wypadku jedynym nazwiskiem, które może paść podczas konferencji prasowej wydaje się być te Czesława Michniewicza, który w zeszłym tygodniu rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa. Według doniesień były trener mistrzów Polski ma otrzymać umowę na dwa mecze i w przypadku awansu zostanie ona przedłużona na czas turnieju. 

Robert Lewandowski Instagram płonie! Wina Lewandowskiego. Zdjęcie w ręczniku wprawiło fanów w osłupienie

Więcej o: