Horoskop dzienny - sobota 29 stycznia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 29 stycznia. Czego spodziewać się po dzisiejszym dniu? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.
Zobacz wideo Q&A o Polskim Ładzie. "Co oznacza zasada Morawieckiego?" Ekspert wyjaśnia

Horoskop dzienny - Baran

Nadmiar obowiązków cię przytłoczy, może nawet poczujesz wypalenie zawodowe. Koniecznie zaplanuj co najmniej tydzień urlopu, podczas którego skupisz się wyłącznie na sobie i nadrabianiu książkowo-serialowych zaległości lub aktywnym wypoczynku.

Horoskop dzienny - Byk

Ciężko będzie ci się skupić na istotnych kwestiach. Lepiej nie podejmuj dziś ważnych decyzji. Na twoim horyzoncie pojawi się pewien Rak, który mocno namiesza w twoim życiu.

Dni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy wyjechać na urlop? Podpowiadamy - zdjecie ilustracyjneDni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy wyjechać na urlop? [KALENDARZ]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Odczujesz nagłą tęsknotę za pewnym Skorpionem. Zastanów się jednak, czy warto dawać mu kolejną szansę. Skup się przede wszystkim na swoim zdrowiu psychicznym i nie daj porwać impulsom.

Horoskop dzienny - Rak

Dziś na twoim horyzoncie może pojawić się pewna intrygująca osoba. Jej zamiary nie będą jednak od początku jasne, staraj się więc traktować ją z pewną dozą nieufności.

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz przytłoczenie pewnymi kwestiami. By się z nimi uporać, postaraj się znaleźć czas tylko dla siebie - to pozwoli ci się zdystansować i podjąć decyzję, z którą być może zwlekasz od dawna.

Horoskop dzienny - Panna

Możliwe, że wydarzy się coś, co ciężko będzie ci wyjaśnić. Jest jednak coś, na co nie zwracasz uwagi. Zastanów się dobrze nad ostatnimi zdarzeniami w swoim życiu. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Waga

Bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie zaostrzy się twój stary konflikt. Postaraj się jednak nie dać wyprowadzić z równowagi - nie pozwól sobie na słowa i czyny, których będziesz później żałować. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Sobota będzie dla Ciebie prawdziwym odpoczynkiem. Humor będzie ci dopisywać, a pewna osoba sprawi ci bardzo miłą niespodziankę. Zaplanujcie wspólny wyjazd. 

IMGW ostrzega: silny mróz, zawieje śnieżne i nawet do pół metraPogoda na ferie 2022. Nad Polskę nadciągają śnieżyce i wichury

Horoskop dzienny - Strzelec

W twoim życiu może dojść do pewnych niejasności. Możliwe, że pojawią się kłopoty w życiu uczuciowym. Nic nie jest jeszcze przesądzone, jednak to nie problem, który da się zamieść pod dywan.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Los postawi cię przed koniecznością podjęcia pewnej istotnej decyzji. Daj sobie czas - dokłądnie przemyśl wszystkie za i przeciw, poproszenie zaufanej osoby o opinię także będzie dobrym pomysłem. Jeśli jednak nadal będziesz się wahać, daj sobie nieco więcej czasu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pewna osoba sprawi ci nieoczekiwany komplement. Poprawi ci to humor na resztę dnia, a także doda nieco energii, której w ostatnim czasie nieco ci brakowało. Możliwe także, że ktoś z rodziny poprosi cię o pomoc.

Horoskop dzienny - Ryby

Twoja odporność może dziś nie być w najlepszej formie. Zadbaj o zdrowie - zróżnicowaną dietę i sen, ale także postaraj się unikać w najbliższym czasie dużych skupisk ludzi. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

***

Gazeta.pl kolejny już raz gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami.

Więcej o: