Horoskop dzienny - piątek 28 stycznia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 28 stycznia. Jaki będzie piątek dla Raków i Byków? Co czeka dziś Skorpiony i Ryby? Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka trudny poranek. Będziecie senni i ciężko będzie wam się skoncentrować. Lepiej powinniście poczuć się koło południa. Być może wieczorem czeka was wyjście ze znajomymi lub romantyczny wieczór we dwoje. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą czuły dziś duży niepokój. Niestety nie tylko w pracy możecie spodziewać się stresujących sytuacji. Możliwe drobne nieporozumienia w związku lub z rodziną. W trudnych chwilach warto zwrócić się do pomocnej Panny lub Strzelca.   

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta skupią się dziś na pracy. Postanowicie w piątek wywiązać się ze wszystkich zaległych zobowiązań. Na szczęście gwiazdy wam sprzyjają i dodają energii. Sprzyjający wam znak zodiaku to Koziorożec. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki cały dzień będą myślami przy weekendzie. Ciężko będzie wam skupić się na pracy. Jednak, zamiast odliczać godziny do jej końca, postarajcie się wykrzesać z siebie odrobinę energii. Wieczorem czekają was miłe chwile u boku Panny lub Wagi.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą miały w piątek dużą potrzebę rozmowy z bliskimi. Gwiazdy podpowiadają, że możecie być dziś podatni na przeziębienia, lepiej nie szalejcie do białego rana. Niezapomniane chwile spędzisz dziś z Koziorożcem. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą w piątek unikać ryzyka. Warto porozmawiać z bliskimi o różnych możliwościach, być może osoby, które dobrze was znają, pomogą wam podjąć właściwą decyzję. Szczególnie warto zwrócić uwagę na przemyślenia Skorpionów. 

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi w piątek będą nieustraszone. Żadna przeszkoda was nie zatrzyma. Uda wam się zrealizować wszystko, co sobie zaplanujecie. Spodziewajcie się miłej wiadomości od bliskiej osoby. Wieczór spędźcie w towarzystwie Lwa lub Raka, na pewno nie będziecie się nudzić.  

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony powinny uważać na to, co mówią. Czasami wasze słowa mogą kogoś zranić. Zdania wypowiedziane pod wpływem emocji mogą pokrzyżować wasze plany. Gwiazdy mówią, że powinniście  zastanowić się dwa razy, zanim coś powiecie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poszukujące drugiej połówki czeka piątek pełen wrażeń. Dziś wasze serca mogą zabić o wiele szybciej. Warto zwracać uwagę na drobne znaki i gesty, w waszym otoczeniu jest osoba, która w ostatnim czasie dużo o was myśli. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś wchodzić w rolę mediatora. W piątek gwiazdy przepowiadają, że będziecie musieli załagodzić konflikty oraz szukać rozwiązań w trudnych sytuacjach. Waszej pomocy mogą potrzebować Bliźnięta. 

Zmienne znaki zodiaku - miłośćZ tymi osobami ziemne znaki zodiaku stworzą doskonały związek

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś odczuwać różne emocje. Z jednej strony czeka was w piątek kilka wyjątkowych chwil z bliskimi, jednak nie wszystkie wasze plany uda się zrealizować. Sprzyjający wam znak zodiaku to Skorpion. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby w piątek zaczną zastanawiać się nad swoim samopoczuciem. To dobry moment, aby zadbać o zdrowie i wprowadzić plan, który pozwoli wam wzmocnić wasz organizm. Być może czas wrócić na siłownię lub udać się na długi spacer.

>>>>> Siema! Gazeta.pl kolejny już raz gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami!

Więcej o: