Horoskop dzienny - sobota 22 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 22 stycznia. Czego spodziewać się po dzisiejszym dniu? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.
Zobacz wideo Polacy robią karierę nie tylko w Hollywood! Historie polskich sukcesów na całym świecie [Popkultura Extra]

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Horoskop dzienny - Baran

Barany nie powinny zbyt łatwo poddawać się wątpliwościom w sferze uczuciowej. Ciągłe rozmyślanie nad możliwymi czarnymi scenariuszami nie poprawi ich sytuacji. Zamiast tego lepiej skupić się na bieżących sprawach.

Horoskop dzienny - Byk

Weekend przyniesie Bykom dużo okazji do aktywnego odpoczynku, dzięki któremu poczują się zdrowsze i silniejsze. To zachęci je do dalszego samodoskonalenia i pracy nad kondycją.

Zdjęcie ilustracyjne Dzień Dziadka 2022. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta w końcu odetchną po ciężkim tygodniu. Pozwólcie sobie spać do południa i nie narzucajcie na siebie żadnych planów - nawet tych pozornie relaksujących. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki powinny uważać na swoje zdrowie. W najbliższym czasie możecie mieć osłabioną odporność i łatwiej niż zazwyczaj złapać jakieś choróbsko. Zadbajcie o dobry sen i zróżnicowaną dietę.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy mogą być dziś nieco markotne. Na szczęście z pomocą przyjdzie jakiś Strzelec, który zachwyci was niecodziennym pomysłem. Ta znajomość może rozwinąć się w nieco nieoczekiwaną stronę.

Horoskop dzienny - Panna

Sobota dla Panien będzie dość spokojnym dniem. Momentami może doskwierać wam nuda, ale za to uda wam się odpocząć od nieustannego ostatnio towarzystwa stresu.

Horoskop dzienny - Waga

Weekend okaże się dla wag niezwykle rozrywkowy i nieprzewidywalny. A pewna sytuacja wprost doda wam skrzydeł i napełni pozytywną energią na cały przyszły tydzień.

Horoskop dzienny - Skorpion

Na horyzoncie Skorpionów mogą pojawić się pewne przeciwności. Na szczęście z pomocą przyjdzie Koziorożec, który pokaże wam bardzo obiecującą, choć nieco nieoczywistą, perspektywę.

Zdjęcie ilustracyjne Pogoda na ferie zimowe. Srogi mróz i intensywne opady śniegu

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce mogą liczyć na pewien miły podarunek od bliskiej osoby. Wiele wskazuje jednak na to, że wdadzą się także w dość nieprzyjemną kłótnię. Nie dajcie się jednak negatywnym emocjom.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Energie będzie Koziorożców dziś wręcz rozpierać. Może to poskutkować pewnymi szalonymi pomysłami. Nie wszystkie z nich będą jednak trafione, uważajcie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnikom w końcu przytrafi się chwila wytchnienia. Wolny czas poprawi wasze samopoczucie i doda energii. Dzięki temu uda wam się nadrobić zaległości związane z waszą pasją. 

Horoskop dzienny - Ryby

Intuicja Ryb będzie dziś nieco zawodna. Mimo że niektóre decyzje mogą przynieść wam obiecujące efekty, uważajcie. Dziś szczególnie łatwo o narobienie sobie niepotrzebnych kłopotów.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: