Horoskop dzienny - czwartek 13 stycznia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na czwartek 13 stycznia. Jaką wróżbę na ten dzień przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Znajdź swój i znak i sprawdź jakie zagadki i podpowiedzi tym razem szykuje wszechświat.

Horoskop dzienny - Baran

 • Koniec tygodnia to wyjątkowo dobry czas na odpoczynek. Jeżeli ostatnio łatwo się irytujesz w pracy i zasypiasz niemalże na stojąco - czas najwyższy zadbać o siebie. Pamiętaj, że regeneracja jest niezbędna do przywrócenia dobrego samopoczucia. Może czasem warto odpuścić imprezę na rzecz własnego snu?
Zobacz wideo Jak chronić psie łapki? Jak wyczyścić swoje buty? Myki dla fanów zimowego spacerowania

Horoskop dzienny - Byk

 • Byk w ostatnim czasie był nieco osłabiony i zmęczony trwającą zimą. Jeżeli złapałeś infekcję zadbaj o siebie i nie zwlekaj w razie potrzeby z pójściem do lekarza. To czas, w którym powinieneś znaleźć przede wszystkim moment na opiekę nad własnym zdrowiem. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta w ten dzień mogą poczuć się odrobinę samotne. Warto, aby zadbały w tym czasie o kontakt z bliskimi. Jeżeli marzy się Wam flirt z nowopoznaną osobą, zastanówcie się, czy aby na pewno widzicie jakąś przyszłość dla tej znajomości. Być może druga strona ma wobec Was nieco poważniejsze plany niż tylko miłosne gierki?

Horoskop dzienny - Rak

 • Nieśmiały Rak w ten dzień może poczuć przypływ nowej energii. Być może poznasz kogoś interesującego kto zawróci Ci w głowie. Pamiętaj jednak, aby oprócz serca słuchać także własnego rozumu. Obserwuj swoje zachowanie przy tej osobie - wiele może Ci ono podpowiedzieć. 

Horoskop dzienny - Lew

 • Drogi Lwie, jeśli ostatnio przechodziłeś trudne chwile, w którejś ze sfer swojego życia - głowa do góry. Nie załamuj się i nie popadaj w melancholię. Jest w Tobie wiele ognistej energii, o której zdarza Ci się nieraz zapomnieć. Pamiętaj, że nasze myśli także mają na nas duży wpływ, więc bądź dla siebie wyrozumiały. 

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Panna

 • Dla Panny dzień ten będzie pełen wrażeń. Z pewnością pracy nie zabraknie, ale znajdą się i chwile, na które być może czekałaś już od dawna. Jeżeli planujesz piesze wycieczki uważaj na oblodzenia. Celebruj ten czas i doceń chwilę - warto skupić się w końcu na teraźniejszości, zamiast wybiegać ciągle w przyszłość. 

Horoskop dzienny - Waga

 • Dla Wagi nadchodzi okres upragnionego wypoczynku. To moment, w którym będziesz mogła się zregenerować i nabrać siły na nowe wyzwania. Wykorzystaj go w pełni i nie zapomnij o zadbaniu również o swoje ciało. Brak ruchu i ciągłe spięcie może przyczynić się do bóli, którym lepiej zapobiec. 

Horoskop dzienny - Skorpion 

 • Skorpion ostatnio sam nie do końca wie czego chce. Biega od drzwi do drzwi realizując kolejne zadania, zagłuszając przy tym własne myśli. Odpowiedź na męczące Cię pytanie możesz znaleźć słuchając siebie. Czasem warto się wyciszyć, by zyskać uważność. 

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Zniechęcenie w tym miesiącu nie chce coś opuścić Strzelca. Jeżeli odczuwasz brak satysfakcji z powodu jakiejś sprawy, pamiętaj, że masz na swoje nastawienie bardzo duży wpływ. Jeśli nie jest to tylko kwestia myśli i braku energii, zastanów się czy możesz coś zmienić. Nie zawsze warto zamiatać problemy pod dywan. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Ten dzień dla Koziorożca może być wyjątkowo dobry pod względem energii. Mimo szarej pogody i mrozu za oknem, entuzjazmu Ci nie zabraknie, co może zwrócić uwagę Twojego szefa. Jeżeli przyjdzie Ci do głowy jakiś ciekawy pomysł - zapisz go. Przez natłok wydarzeń możesz niechcący o nim zapomnieć. 

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Jeżeli coś gryzie Cię od dłuższego czasu zastanów się, czy aby na pewno warto dusić to ciągle w sobie. Być może rozmowa z bliską osobą, pomoże rozwiać Ci wszelkie wątpliwości. Czasami warto pokazać również innym swoją wrażliwą stronę. 

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby w ten dzień mogą otrzymać od kogoś bardzo dobrą wiadomość. Być może zostaniecie też postawione przed trudnym dla Was wyborem. Pamiętajcie, że wszystko co się dzieje ma swoją przyczynę, choć nie zawsze jest to takie oczywiste. 
Więcej o: