Horoskop dzienny - poniedziałek 10 stycznia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - 10 stycznia. Jaki będzie początek tygodnia dla Baranów i Koziorożców? Co czeka dziś Skorpiony i Wagi? Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś pewne siebie i zdeterminowane do działania. Bez problemu uda wam się błyskawicznie wykonywać wszystkie zdania w pracy. Wieczorem spodziewajcie się miłej wiadomości lub telefonu. Sprzyjający wam znak zodiaku to Waga. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki powinny skupić się w poniedziałek na nadrabianiu zaległości. Od jakiegoś czasu zaczęliście zaniedbywać część waszych obowiązków, to ostatni dzwonek, aby nie wpłynęło to negatywnie na wasze życie.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta skupią się dziś na pielęgnowaniu relacji. To dobry moment na spontaniczne spotkanie w gronie przyjaciół. Gwiazdy podpowiadają, że szczególne owocne okaże się spotkanie z Koziorożcem i Strzelcem. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą w poniedziałek senne i zmęczone, dopiero koło południa zaczniecie się czuć nieco lepiej. Nie powinniście dziś podejmować się żadnych ważnych przedsięwzięć, lepiej odłożyć je na inny dzień tygodnia. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś bardzo pomocne i towarzyskie. Waszego wsparcia będzie dziś potrzebować bliska wam osoba. Gwiazdy podpowiadają, że nie będzie potrzebować rad, tylko zrozumienia. Sprzyjający wam znak zodiaku to Baran

Horoskop dzienny - Panna

Panny skupią się w poniedziałek na rodzinie. Okaże się, że twoi bliscy potrzebują porozmawiać o bieżących sprawach. Kiedy uda wam się przedyskutować wszystkie kwestie warto spędzić wieczór na grach i zabawach.

Spacer z golden retrieverami podczas 29. finału WOŚP.Co dobrego zdarzyło się w 2021 roku? Przypominamy same pozytywne wydarzenia

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi będą dziś bardzo zajęte. Czeka was dużo pracy, która niestety się przeciągnie. Na szczęście będziecie mieli dużo energii. W realizacji zadań warto zaangażować Skorpiona, z nim praca okaże się dużo łatwiejsza. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś melancholijne i nostalgiczne. Wasza głowa będzie zaprzątnięta rozmyślaniami na temat dawnych miłość. W trudnych chwilach zwróćcie się do Lwa. Chętnie was wysłucha i dotrzyma towarzystwa.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą miały dziś ochotę na zabawę i spotkania z przyjaciółmi. Gwiazdy jednak ostrzegają, że zanim zaczniecie się bawić, musicie uporać się z obowiązkami, jeśli odłożycie je na później, czekają was przykre konsekwencje. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka dziś miły dzień. Szczególnie ci was, którzy są w związku, powinni spodziewać się niespodzianki. Choć nie będzie to nic spektakularnego, to drobny gest ze strony partnera umocni waszą miłość. 

Tatry. Wejście na GerlachTatry. Wznowiono poszukiwania trzech Polaków na Słowacji

Horoskop dzienny - Wodnik 

Gwiazdy podpowiadają, że w poniedziałek Wodniki powinny skupić się na dokończeniu niezamkniętych spraw. To także dobry dzień, aby zadbać o zdrowie. Jeśli borykacie się z problemami zdrowotnymi, nie zwlekajcie i udajcie się do lekarza.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby czekają dziś kłopoty. Ryby w związku powinny spodziewać się, poważnej rozmowy z partnerem, a nawet kłótni. Z kolei Ryby poszukujące drugiej połówki otrzymają wiadomość, która zmieni ich stosunek do bliskiej osoby. 

Więcej o: