Horoskop dzienny - czwartek 6 stycznia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na czwartek 6 stycznia dla wszystkich znaków zodiadku. Co czeka w ten dzień Barana, a co może przydarzyć się Wadze? Odszukaj swój znak i zobacz jaką wróżbę przygotowały gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

 • Nowe pomysły dla Barana mogą okazać się zaskakująco owocne. Pamiętaj także, by oddzielać sferę zawodową od prywatnej. To może pomóc utrzymać odpowiedni balans i harmonię. Zmiany dostrzegą również Twoi bliscy. 
Zobacz wideo Luksus made in Poland. Te jachty robią furorę na świecie

Horoskop dzienny - Byk

 • Jeżeli osoba, u której próbujesz zyskać w oczach nie reaguje i nie odpowiada na Twoje sygnały, to być może czas zamknąć pewien rozdział i iść dalej. Pozwól nabrać sobie zdrowego dystansu, a spojrzysz na sprawy z innej perspektywy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Jeżeli planujesz coś od dawna, początek Nowego Roku może pomóc Ci w dotrzymaniu postanowień. Nie zawsze warto się od razu zniechęcać. Czasami na efekty należy poczekać nieco dłużej. 

Przeczytaj więcej horoskopów na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

 • Drogi Raku, nie załamuj się i nie pogrążaj w negatywnych myślach. Masz w sobie siłę, by wstać z kolan i dostrzec dobro wokół Ciebie. Dni są coraz dłuższe, wykorzystaj zimową aurę póki jeszcze nie odeszła. 

Horoskop dzienny - Lew

 • Jeżeli w życiu Lwa brakowało namiętności, to nadchodzi czas rozgrzania zmysłów. Pamiętaj jednak, by nie narzucać nic partnerowi i nie popadać w zaborczość. Najprawdopodobniej na nowo odkryjesz w sobie świetnego kochanka. 

Spacer z golden retrieverami podczas 29. finału WOŚP.Co dobrego zdarzyło się w 2021 roku? Przypominamy same pozytywne wydarzenia

Horoskop dzienny - Panna

 • Panna będzie w ten dzień odczuwała spore przemęczenie. Zadbajcie o siebie i pamiętajcie o posiłkach. Jeżeli coś Was niepokoi w relacji, porozmawiajcie z partnerem szczerze. Zamiatanie spraw pod dywan nie rozwiąże zbyt wielu problemów. 

Horoskop dzienny - Waga

 • Przestań się zadręczać i w końcu dostrzeż swoje potrzeby. Nie jesteś robotem i nie zawsze musisz przecież dawać z siebie sto procent. Jeżeli czujesz, że jakaś sytuacja Ci nie służy, przyjrzysz się swoim emocjom i znajdź źródło dyskomfortu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • To dobry dzień, by zadbać o swoją kondycję fizyczną. Pamiętaj tylko, żeby do wszystkiego wracać stopniowo. Zbyt szybka chęć powrotu do dawnej formy może niepotrzebnie skończyć się kontuzją. Uważaj na kostki. 

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Jeżeli czujesz się skołowany zadzwoń do przyjaciela. Być może ostatnio przez zapracowanie zapomniałeś o kontaktach z ludźmi. Czasami wygadanie się pozwala zrzucić zbędny balast zalegający nam w myślach. Możesz poczuć się z tym lżej. 

Horoskop na 2022 dla wszystkich znaków [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]Horoskop na 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Jeżeli nie chcesz się pokłócić, być może będziesz musiał schować dumę do kieszeni i ustąpić. Czeka Cię rozmowa w ważnej dla Ciebie sprawie, jednak ktoś patrzy na nią najprawdopodobniej z zupełnie innej perspektywy. Nie oceniaj zbyt pochopnie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Jeżeli ostatnio zmagasz się z natłokiem myśli i pomysłów - zapisz je. Być może regularne prowadzenie dziennika, pozwoli Ci na uporządkowanie pewnych spraw i odciąży nieco pamięć. Przypomnij sobie o higienie snu.  

Horoskop dzienny - Ryby

 •  Planuj rozsądnie. Jak nikt inny potrafisz słuchać własnego serca i intuicji, jednak czasem możesz zapominać o logicznych argumentach. Zanim się na coś zdecydujesz, warto na chwilę się zatrzymać, a być może dostrzeżesz coś, co umknęło Ci wcześniej. 
Więcej o: