Horoskop dzienny - poniedziałek 3 stycznia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Panny i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na poniedziałek 3 stycznia 2022 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 95

Horoskop dzienny - Baran

 • Podjęcie decyzji, która odwlekaliście, wreszcie was uspokoi i sprawi, że z większym optymizmem spojrzycie na świat. To, co powinniście zrobić, to przeanalizować wydatki.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki będą poszukiwać równowagi w swoim życiu. Potrzebny jest wam obiektywizm, którego nie macie za wiele - dlatego zasięgnijcie opinii zaufanej osoby.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny podjąć ważne decyzje. Wasza potrzeba wolności prowadzi was dokładnie tam, gdzie potrzebujecie być. Nawet jeśli na razie staracie się zagłuszyć ten głos.

Horoskop dzienny - Rak

 • Zaczniecie wcielać plany w swoje życie, co przyniesie wam dużo satysfakcji. Jesteście dla siebie najlepszym wsparciem, a ponadto macie siłę, by okazać go też innym.

Jak zaplanować urlop w 2022 roku? (zdjęcie ilustracyjne)Dni wolne od pracy 2022. Jak najkorzystniej zaplanować sobie urlop?

Horoskop dzienny - Lew

 • Powinniście więcej czasu poświęcić swojej rodzinie. Zregenerujcie siły, a potem zabierzcie się za sprawy, które już dawno odłożyliście. Nie ma sensu już zwlekać.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny będą się dobrze czuły w towarzystwie innych, dlatego śmiało organizujcie spotkania lub po prostu zadzwońcie do kogoś przyjaznego. Może powinniście nadrobić kilka rozmów?

Horoskop dzienny - Waga

 • To nie będzie zbyt korzystny dzień dla Wag. Powinniście przemyśleć swoje podejście, cele czy plany. Starajcie się zachować emocjonalną równowagę. Nie wierzcie dziś też nikomu na słowo.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony będą się starać utrzymywać narzucone sobie tempo. Taki entuzjazm na pewno jest wskazany, zwłaszcza po nieco gorszym dla was miesiącu. Czas zacząć działać w kierunkach, które was pasjonują.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą w walecznym nastroju i nieco skłonne do konfliktu. Mimo tego uda wam się zachować spokój w najważniejszych dla was sprawach i rozmowach z bliskimi.

emerytura (zdjęcie ilustracyjne)Waloryzacja emerytur 2022 - tabela netto. Ile wyniosą? [WYLICZENIA]

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce mogą się dziś cieszyć z jasności umysłu i swobodnego wyrażania swoich myśli oraz uczuć. To dobry czas na rozwiązanie konfliktów, które pójdzie po waszej myśli.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Potrzeba działania pchnie Wodniki w kierunku nagłych decyzji, które niekoniecznie okażą się później dobre. Nade wszystko zachowajcie obiektywizm i cierpliwość.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny dziś unikać kłótni, a dzień na pewno się dobrze dla was skończy. W pracy będziecie w centrum uwagi, dlatego bądźcie roztropni i uważajcie na błędy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: