Program TV na sylwestra 2021. Hity filmowe czy koncerty? Co zobaczyć 31 grudnia?

W sylwestrowy wieczór nie zabraknie hitów kinowych jak "Podatek od miłości", "Zenek" czy "Listy do M. 2". Dla tych, którzy z kolei wolą wyczekiwać Nowego Roku z koncertami na żywo, również znajdą się ciekawe propozycje. Co warto zobaczyć? Odpowiadamy.

Na brak propozycji telewizyjnych w Sylwestra 2021 z pewnością nie będzie można narzekać. Co przygotowały na ten czas TVN, Polsat, TV Puls oraz TVP? 

Zobacz wideo Próba Cleo do Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu

Sylwester 2021. "Podatek od miłości" i "Listy do M. 2" na TVN

W ten wieczór TVN dla swoich odbiorców przygotował dwie komedie romantyczne, które były wielokrotnie doceniane przez rodaków. "Podatek od miłości" będziemy mogli zobaczyć już o godzinie 20.00. Film opowiada historię skarbowej urzędniczki, która poznaje podatkowego oszusta. W produkcji nie brakuje interesujących wątków i zwrotów akcji. W głównych bohaterów wcielają się Aleksandra Domańska oraz Grzegorz Damięcki. Na ekranie zobaczymy również m.in. Romę Gąsiorowską, Magdalenę Różczkę czy Weronikę Rosati

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Z kolei "Listy do M. 2" emitowane o godzinie 22.00, to kontynuacja kinowego hitu, który w 2016 roku podbił serca odbiorców. Ponownie będziemy mogli śledzić losy bohaterów z pierwszej części. Na ekranie nie zabraknie także zupełnie nowych wątków. W komedii grają znani polscy aktorzy jak np. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Wojciech Malajkat czy Agnieszka Wagner. 

 

Sylwester 2022. Jak uchronić psa przed fajerwerkami? (zdjęcie ilustracyjne) Sylwester 2021. Jak chronić psa przed wystrzałami i fajerwerkami?

Filmy w Sylwestra 2021. "Zenek" i "Wybuchowa para" 

TV Puls na ten wieczór przygotowało hit, który swoją premier miał dopiero w zeszłym roku. "Zenek" to film biograficzny opowiadający historię polskiego wokalisty disco polo - Zenka Martyniuka. Jak chłopak z podlaskiej wsi osiągnął swoje marzenie i został jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy? Na to pytanie widzowie będą mogli odpowiedzieć sobie już o godzinie 20.00. W główną rolę Zenka wcielił się Krzysztof Czeczot. 

Na TVP1 z kolei o godzinie 20.20 będziemy mogli zobaczyć "Wybuchową parę". To amerykańska komedia sensacyjna, pełna niebezpiecznych intryg i ucieczki przed terrorystami. Na ekranie zobaczymy takie sławy jak: Cameron Diaz, Tom Cruise, Paul Dano czy Viola Davis. 

"Sylwester Marzeń z Dwójką" i "Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie" 

O godzinie 20.00 rozpoczną się także dwa koncerty sylwestrowe. Na "Sylwestra Marzeń z Dwójką" będziemy mogli udać się do Zakopanego, skąd zaśpiewają m.in. Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk,  Sławomir, Roksana Węgiel czy zespół Boys. Zabawę poprowadzą Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski i Norbi.

Miasto z piernika w Kolejkowie we Wrocławiu Wrocław. W Kolejkowie pojawiło się miasto z piernika [GALERIA]

Z kolei w "Sylwestrową Moc Przebojów" przeniesiemy się na Stadion Śląski, z którego usłyszymy m.in. Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Danzela, Ewelinę Lisowską, a także Dodę. Szampańską zabawę na antenie Polsatu poprowadzą m.in. Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska oraz Marcelina Zawadzka. 

Więcej o: