Horoskop dzienny - piątek 31 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na ostatni dzień roku 2021 - dla wszystkich znaków zodiaku. Co na piętek 31 grudnia przewidziały dla Ciebie gwiazdy? Wielka miłość, stabilność finansowa, a może niespodziewana wizyta? Sprawdź swoją wróżbę na ten dzień!

Horoskop dzienny - Baran

Drogi Baranie, nadchodzi koniec roku, który był dla Ciebie z pewnością niezwykle pracowity i zabiegany. W ten dzień powinieneś przemyśleć, jaką energię chcesz wnieść do 2022 roku. Pamiętaj, pozytywne nastawianie może czasami zdziałać cuda. Nie trać swojego wewnętrznego optymizmu!

Horoskop dzienny - Byk

Jeżeli Byk w tym roku cierpiał z powodów zdrowotnych, to 2022 roku jest dobrym momentem, aby doprowadzić pewne sprawy do porządku. Nie zaniedbuj się i nie zapominaj o zdrowiu - zwłaszcza podczas sylwestrowej zabawy. Bardzo źle znosisz kaca, dlatego pij z umiarem!

Horoskop na 2022 dla wszystkich znaków [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]Horoskop na 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dla Bliźniąt 2021 rok był czasem wielu niespodzianek. W piątek będziecie mogli nieco odpocząć i nabrać sił przed Nowym Rokiem. Pamiętajcie, że macie wokół wiele życzliwych osób. Jeżeli nie jesteście czegoś pewne, zapytajcie bliskich o radę. Być może okaże się, że rozwiejecie wątpliwości, które od dawna krążą w Waszych myślach. 

Horoskop dzienny - Rak

31 grudnia dla Raka będzie czasem zadumy i refleksji. Warto, by Rak nie pogrążał się w tym i wyznaczył sobie pewien limit. Często przejmujesz się wieloma rzeczami, które w końcowym efekcie okazują się dla Ciebie jednak niegroźne i niewarte całego zachodu. Odetchnij i pozwól sobie na drobny relaks

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Lew

Jeżeli Lwu chodzą po głowie miłosne przygody, powinien w ten dzień wyciszyć nieco rozgrzane emocje i pomyśleć racjonalnie. Jeśli poniesie Cię sylwestrowy nastrój i wdasz się w chwilowy romans, możesz niezamierzenie złamać komuś serce. Zastanów się, co tak naprawdę czujesz. 

Horoskop dzienny - Panna

Droga Panno, to wspaniały czas na podsumowanie tegorocznych osiągnięć. Uwielbiasz planować i rozpisywać postanowienia, dlatego wykorzystaj ten dzień na osobiste podsumowania. Być może okaże się, że wpadniesz na pomysł, który zaowocuje już w nadchodzącym roku. 

Horoskop dzienny - Waga

Dla Wagi 2021 rok był niezwykle intensywny, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę zawodową. W Sylwestra powinna zamiast rozmyślać już o kolejnych planach, zrelaksować się i podziękować sobie za wszystko, co udało jej się zrealizować. Droga Wago, uwierz w końcu w swoje umiejętności i bądź dla siebie nieco bardziej wyrozumiała. 

Horoskop dzienny - Skorpion

W piątek Skorpion powinien w końcu odpocząć i przestać myśleć o pracy. Masz czasem tendencje do lekkiego pracoholizmu, dlatego musisz nauczyć się odpoczywać - co nie jest wcale taką łatwą sprawą. Zadbaj o własne ciało i wnętrze, a możesz poczuć się o wiele lepiej. Nie zapomnij także o aktywności fizycznej. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec 31 grudnia będzie miał wiele osobistych przemyśleń. Jeżeli nie jesteś do końca szczęśliwy i usatysfakcjonowany z Twoich obecnych osiągnięć, powinieneś zastanowić się czego tak naprawdę od życia oczekujesz. Być może jakiś czas temu zrezygnowałeś z jakiejś ważnej dla Ciebie pasji i warto pomyśleć o powrocie do niej? 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec powinien w końcu zapomnieć na chwilę o pracy i obowiązkach. Jeżeli zaniedbałeś relacje z bliskimi osobami, koniec roku jest idealnym momentem, by o sobie przypomnieć. Nie każdy rozumie powagę z jaką czasami możesz podchodzić do życiowych spraw. To dobry czas, by puścić w niepamięć dawne urazy. 

Miasto z piernika w Kolejkowie we WrocławiuWrocław. W Kolejkowie pojawiło się miasto z piernika [GALERIA]

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnika w ten dzień czeka miła niespodzianka. Być może odezwie się do Ciebie ktoś z kim od jakiegoś czasu nie miałeś kontaktu? Piątek jest także dobrym dniem, by pomyśleć nieco o planach mieszkaniowych. Często gnasz z miejsca na miejsce, zastanów się, czy to jest właśnie to, czego tak naprawdę szukasz.

Horoskop dzienny - Ryby

Magiczną aurę sylwestrowego wieczoru Ryby będą odczuwały wyjątkowo intensywnie. Trudno się dziwić, w końcu to znak, który posiada tzw. trzecie oko. Ufajcie swojej intuicji i sercu - nie wyłączajcie jednak całkowicie racjonalnego myślenia. Połączenie tych trzech sfer, pozwoli Wam na odnalezienie poczucia harmonii. 

Więcej o: