Horoskop miesięczny - styczeń 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na styczeń 2022. Co przyniesie nowy rok osobie spod znaku Barana, a co spod znaku Wodnika? Co czeka Koziorożca? Znajdź swój znak i sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.
Zobacz wideo Tartaletki różyczki z cukinią i sezamkami

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Baran

Styczeń dla osób spod znaku Barana będzie miesiącem przemyśleń. Gdy już uda im się uporządkować swoje sprzeczne sygnały, które tworzą w głowie, poczują gotowość do wkroczenia pełną piersią w nowy rok, bez wyrzutów sumienia. 

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Byk

Nie skupiaj się zbytnio na tym, kogo lubisz, a kogo nie. To nie jest ci do niczego potrzebne. Skup się na sobie i swoich osiągnięciach. Ciężka będzie dla ciebie walka z negatywną energią, a emocje i wybuchowy charakter w tym nie pomogą.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Bliźnięta

Nie bój się prosić o radę czy pomoc. Doświadczenie drugiej osoby będzie ci w tym miesiącu niezbędne. Jeśli ci coś nie wyjdzie, nie zniechęcaj się. Potrzeba czasu, aby przyswoić umiejętności.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Rak

Nie ignoruj swojej intuicji i zacznij słuchać swojego zewnętrznego głosu. Zwłaszcza, że u osób spod znaku raka intuicja nie zawodzi. Szykuje się miesiąc sporych wydatków, ale i zmian, które wprawią cię w cudowny nastrój. W styczniu zatęsknisz za odpoczynkiem. Pozwól sobie na relaks.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Lew

Weźmiesz w końcu sprawy w swoje ręce i postawisz na rozwój drogi zawodowej. Na efekty nie będziesz musiał długo czekać, bo pojawią się już niebawem. Nowy rok przyniesie ci nowe perspektywy i możliwości, a ty nie przejdziesz obok nich obojętnie.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Panna

Rodzina doceni twoje starania i troski, co podniesie cię na duchu. Nie rezygnuj z aktywności fizycznej oraz pogłębiania zainteresowań. Jeśli pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa, nie pożałujesz. Uświadomisz sobie, ile cię czeka w nadchodzącym roku.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Waga

Podnoś sobie życiową poprzeczkę. Wraz z rozwojem wzrasta twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości. Pamiętaj jednak, że styczeń szykuje dla ciebie sporo zakrętów, dlatego musisz uważać na napady melancholii. Bliskie ci osoby będą potrzebowały twojego wsparcia. Wyciągnij dłoń i nie ignoruj głosów.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Skorpion

Podejdź przytomnie do życia i nie udawaj, że problemy rozwiązują się same. Skorpiony powinny zacząć działać. Zwłaszcza na początku roku. Czas również wyjść ze swojej strefy komfortu. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na osoby spod znaku Raka.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Strzelec

Planety patrzą na ciebie przychylnym okiem, więc uwierz w swoje siły. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i wytchnienia. Uważaj na Wodnika. Nie będzie mógł zrozumieć twoich potrzeb, dlatego zacznie cię ograniczać.

NASA Space TelescopeHubble zadziwiał i zachwycał. Teleskop Webba będzie jeszcze potężniejszy. Najlepsze zdjęcia

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Koziorożec

Koziorożec jak zwykle zacznie nowy rok z wysokiego C. Liczne delegacje, projekty, telefony, wyjazdy, a wszystko po to, aby zdobyć szczyt. Pamiętaj jednak o rodzinie i o tym, że oni potrzebują twojego ciepła i twojej obecności.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Wodnik

Zacznij przygotowywać się do nowej roli. Jakiej? Dowiesz się już wkrótce. Zadbaj o swoje zdrowie i siłę fizyczną, bo dobra forma przyda ci się w najbliższym czasie. Nie ignoruj znaków, jakie daje organizm. Ich ignorowanie może przynieść poważne skutki.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 - Ryby

Zaczniesz realizować swoje postanowienia noworoczne. Tylko uważaj, aby równie szybko nie stracić zapału. Osoby spod znaku Byka zaczną ci rzucać kłody pod nogi. Jednak ty nie nadstawisz drugiego policzka, tylko przystąpisz do ataku.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Przykładowy Alert RCBZmiana ws. alertów RCB od nowego roku. "Wielkoformatowe ekrany"

Więcej o: