Program TV na Nowy Rok - 1 stycznia 2022. Co obejrzeć w telewizji? [TVN, POLSAT, TVP]

"Nowy Rok jaki, cały rok taki" - brzmi znane przysłowie. Warto więc zadbać, by ten dzień poświęcić odpoczynkowi i temu, co sprawia nam największą przyjemność. Jakie propozycje filmowe na 1 stycznia przygotowały ogólnodostępne stacje, takie jak TVN, TVP czy Polsat?

Nowy Rok to międzynarodowe święto, które przypada 1 stycznia. W Polsce jest to dzień wolny od pracy. Co zatem warto obejrzeć w Nowy Rok w telewizji? Podpowiadamy.

Zobacz wideo "Batman". Nowy zwiastun filmu z Robertem Pattinsonem i Zoe Kravitz

Program TV na Nowy Rok - TVN

 • 9:30 - "Psy i koty: Odwet Kitty". To doskonały film familijny dla całej rodziny. Pies policyjny będzie walczył z kotką, która zechce przejąć władzę nad światem. Czy uda mu się zapobiec tragedii?
 • 20:05 - "Kung Fu Panda: Święta, święta i po". To animacja, która rozbawi do łez całą rodzinę. Tym razem Po stanie przed niezwykle trudnym zadaniem - zorganizowaniem przyjęcia. Czy uda mu się zadowolić zarówno ojca, jak i mistrza Shifu?

Miasto z piernika w Kolejkowie we Wrocławiu Wrocław. W Kolejkowie pojawiło się miasto z piernika [GALERIA]

 • 20:35 - "Listy do M. 3". W tej romantycznej komedii losy  kilkorga bohaterów przeplatają się w Wigilię Bożego Narodzenia. Po raz trzeci z kolei poznamy ich troski, radości oraz wzloty i upadki.

Program TV na Nowy Rok - Polsat. Co obejrzeć w TV?

 • 9:55 - "Piorun". W tej animacji psia gwiazda, Piorun, przez przypadek trafia do Nowego Jorku. Tam przekona się, że nie potrzebuje magicznych mocy, by być bohaterem.
 • 12:00 - "Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski". Smerfetka wraz z kilkoma innym smerfami wyruszy na wyprawę, aby dowiedzieć się, dlaczego jest jedyną dziewczyną w wiosce.
 • 13:55 - "Noc w muzeum". To uwielbiany od lat film familijny. Opowiada historię nowo zatrudnionego strażnika w Muzeum Historii Naturalnej, który odkrywa, że starożytna klątwa przywraca każdej nocy eksponaty do życia.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

 • 16:20 - "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości". Gdy Cezar zmierza w stronę Wielkiej Brytanii, przerażona królowa prosi o pomoc Galów o niesamowitej sile.
 • 20:00 - "Kevin sam w Nowym Jorku". Kolejna część przygód doskonale znanego wszystkim Kevina. Tym razem Kevin przez przypadek odłączy się od rodziny i samotnie poleci do Nowego Jorku.
 • 22:40 - "World War Z". Doskonały film dla miłośników grozy i hord zombie. Gerry, w którego wciela się Brad Pitt, stanie przed próbą zwalczenia zabójczej epidemii.

Program TV na 1 stycznia 2022 - TVP 1

 • 13:50 - "Ogniem i mieczem". To doskonała adaptacja powieści Henryka Sienkiewicza, którą powinien choć raz w życiu obejrzeć każdy Polak.

Mateusz Górski (pośrodku) jako Grzegorz Przemyk w filmie 'Żeby nie było śladów' Oscary 2022. Cztery polskie filmy z szansą na nominację. Komisja wybierze

 • 21:20 - "Misz-masz, czy-li Kogel Mogel 3" to dalsza część przygód Kasi Zawady. Jak tym razem ułoży się jej życie?

Program TV na 2 stycznia 2022 - TVP 2

 • 6:20 - "Magiczne sanie". Komedia romantyczna, którą pokocha każda wrażliwa dusza. Opowiada historię kobiety, która w trakcie organizacji świątecznej parady, odnawia sanie od dawnego chłopaka.
 • 22:15 - "Oszustki". To historia dwóch oszustek, które rywalizują o młodego milionera. Która z nich osiągnie swój cel?
Więcej o: