Horoskop na 2022 dla wszystkich znaków [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki będzie 2022 rok dla Byków i Strzelców? Co czeka Wodniki i Panny. Dowiedz się co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop na rok 2022 - Baran

Barany w 2022 roku skupią się głównie na pracy, co przyniesie im wiele radości i sukcesów zawodowych. Gwiazdy podpowiadają, ze Barany poszukujące miłości powinny poczekać z wejściem w związek do przyszłego roku. 

Horoskop na rok 2022 - Byk

Byki w tym roku postanowią przeprowadzić zmiany w swoim życiu. Najprawdopodobniej zapiszesz się na kurs, przemeblujesz mieszkanie albo popracujesz nad swoim wizerunkiem. Jednak część z was zapragnie spektakularnych zmian być może zmienicie pracę lub przeprowadzicie się. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na rok 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta w tym roku skupią się na sobie. Postanowicie odkryć siebie i zrozumieć swoje potrzeby. Pozwoli wam to podejmować lepsze decyzje w życiu oraz sprawi, że poczujecie wiatr w żaglach. 

Horoskop na rok 2022 - Rak

Raki w 2022 roku będą poświęcać dużo czasu rodzinie. Zapragniecie wzmocnić relacje z bliskimi i naprawić wyrządzone im szkody. To także dobry rok na pojednanie ze znajomymi i przyjaciółmi, z którymi od dawna nie masz kontaktu. 

Horoskop na rok 2022 - Lew

Lwy skupia się w tym roku na pielęgnowaniu swojego związków z partnerem. Jeśli jesteś Lwem poszukującym miłości, poświecić dużo czasu na poznawanie nowych osób, wśród nich czeka na ciebie ta wyjątkową. 

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Horoskop na rok 2022 - Panna

Panny postawią sobie w tym roku kilka celów. Choć będzie ciężko spełnić niektóre z nich, gwiazdy wam sprzyjają. Nowe projekty pozwolą wam odkryć w sobie ukryte talenty. 

Horoskop na rok 2022 - Waga

W tym roku los jest przychylny Wagom. Nie bójcie się i ryzykujcie. W pracy i życiu prywatnym podejmujcie spontaniczne decyzji, los będzie wam sprzyjać. Dzięki temu czeka was rok pełen przygód. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop na rok 2022 - Skorpion 

Skorpiony w 2022 roku będą bardzo towarzyskie i skupią się na tworzeniu nowych relacji. Przyjaźnie i znajomości, które nawiążecie w tym roku okażą się bardzo cenne w przyszłości. 

Horoskop na rok 2022 - Strzelec

Strzelce wkroczą w 2022 pełne planów i nadziei. To jak zaczniecie nowy rok będzie miało wpływ na to czy uda wam się spełnić swoje cele. Lepiej nie czekajcie z ich realizacją, im szybciej zaczniecie, tym szybciej osiągniecie sukces.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop na rok 2022 - Koziorożec

Koziorożce będą gotowe na przygody w 2022 roku. Ciężko będzie wam usiedzieć w miejscu. Najchętniej nie wracalibyście z dalekich podróży. Każdą wolną chwilę będziecie poświęcać na odkrywanie nowych miejsc, zarówno tych blisko was, jak i bardzo daleko.

Horoskop na rok 2022 - Wodnik

Wodniki czeka ciekawy rok. Gwiazdy podpowiadają, że czeka was kilka trudności i wyzwań. Jednak nie obawiajcie się, mimo że nie będzie to łatwy rok, przyniesie wam wiele radości i dużo się nauczycie. 

Horoskop na rok 2022 - Ryby

Ryby będą pełne energii i gotowe na nowe wyzwania od początku 2022 roku. To dobry moment, aby zacząć rozwijać swoje pasje i realizować marzenia. Los wam sprzyja. 

Więcej o: