Horoskop dzienny - wtorek 28 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 28 grudnia - dla wszystkich znaków zodiaku. Stary rok za chwilę dobiegnie do swej mety. Co gwiazdy przyniosą we wtorek 28 grudnia? Osoby, spod jakiego znaku zodiaku z nadzieją spojrzą w przyszłość lub zatroszczą się o swoje zdrowie? Nie daj się zaskoczyć, tylko sprawdź, co cię czeka.
Zobacz wideo Duda zdecydował w sprawie "lex TVN". "Jako prezydent podzielam, że takie ograniczenia powinny być w Polsce wprowadzone"

Horoskop dzienny - Baran

Koniec roku minie pod znakiem przemyśleń. Przeanalizujesz bilans zysków i strat. Dojdziesz do wniosku, że do twojego życia wkradła się rutyna, dlatego potrzebujesz zmian. Dzisiaj zostaniesz doceniony w pracy. Zasługujesz na odpoczynek.

Horoskop dzienny - Byk

Zaczniesz się zastanawiać, czy spełnisz się w roli, którą szykuje dla ciebie w najbliższym czasie los. Zaczniesz również doceniasz to, co masz, czyli więzi rodzinne. Nie wstydź się okazywać uczuć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przestań myśleć tylko o sobie i zacznij zauważać ludzi wokół siebie. Swoją ignorancją i egoizmem sprawiasz im przykrość. Dzisiaj uważaj na osoby spod znaku Skorpiona. Będą chciały prawić moralizatorskie kazania, co wyprowadzi cię z równowagi. 

Horoskop dzienny - Rak

Nie rezygnuj ze swoich planów i celów ze względu na czyjeś zdanie czy przeciwności. Z każdą trudnością sobie poradzisz, bo kto, jak nie ty? Zanim zaczniesz pracę, poczytaj książkę, która wprawi cię w dobry nastrój.

Horoskop dzienny - Lew

Uważaj na osoby spod znaku Wodnika i Bliźniąt. Postawią cię w mało komfortowej dla ciebie sytuacji. Będziesz zmuszony podjąć decyzję, która zaważy na twojej przyszłości. Nie bój się zmian.

Horoskop dzienny - Panna

Zepsuta pralka, brudne lustro, pognieciona koszula… wszędzie znajdziesz powód, który wyprowadzi cię z równowagi. Bądź dla siebie wyrozumiały i nie daj się wpędzić w poczucie winy oraz wyrzuty sumienia. Dostaniesz zaskakujący telefon. 

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Waga

Przestań myśleć tylko o sobie, bo zaczyna to już męczyć twoich bliskich. Dramatyzowanie i lament w niczym nie pomogą, a wręcz przeciwnie. Mimo zmartwień, wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wtorek minie pod znakiem radości. Przyczynią się do tego twoi przyjaciele. Daj im szansę! A co najważniejsze, zadbaj o swoje zdrowie i nie ignoruj znaków, jakie daje ci organizm.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dopadną cię wyrzuty sumienia, a nawet... tęsknota za bliskim ci kiedyś przyjacielem. Twój partner nie będzie w stanie zrozumieć twoich uczuć i potrzeb. 

NASA Space Telescope Hubble zadziwiał i zachwycał. Teleskop Webba będzie jeszcze potężniejszy. Najlepsze zdjęcia

Horoskop dzienny - Koziorożec

Drogi Koziorożcu, może ty wypoczywasz w trakcie urlopu czy czasu wolnego, ale twoja druga połówka... nie. Postaraj się, aby i ona zregenerowała siły. Jej szczęście będzie miało na ciebie duży wpływ, a przede wszystkim wasz związek. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Poczujesz spadek formy, a do twojego życia wkradnie się rutyna. Spokojnie, to okres przejściowy, który minie wraz z nowym rokiem. Nie denerwuj się, bo idzie nowe!

Horoskop dzienny - Ryby

Poczujesz silną potrzebę obecności w twoim życiu bliskich. Nie wstydź się tego. Nawiąż kontakt z osobą z przeszłości, z którą nie rozmawiałeś od lat. Może ona pomoże rozwiązać twoje problemy. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa.

horoskop - zdjęcie ilustracyjne Horoskop na 2022 rok [wszystkie znaki zodiaku]

Więcej o: