Do której otwarte sklepy w wigilię? Godziny otwarcia Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan 24.12.2021r.

Do której otwarte sklepy w wigilię? Wielu z nas do końca czeka ze świątecznymi zakupami do ostatniej chwili. Przedstawiamy godziny otwarcia klepów sieci Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan 24.12.2021r.

24 grudnia jest dniem, w którym chrześcijanie rozpoczynają świętowanie narodzin Jezusa Chrystusa. W tym czasie wszyscy przygotowują się do wieczerzy wigilijnej, która tradycyjnie powinna odbyć się w kręgu osób najbliższych. Wspólne dzielenie się opłatkiem, życzenia i kolędowanie to obowiązkowe punkty takiej wieczerzy. Oczywiście wiele osób zwraca również uwagę na wigilijne potrawy oraz prezenty.

 Do której otwarte sklepy w wigilię? Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan

Dla wszystkich tych, którzy potrzebują wybrać się na ostatnie zakupy przed świętami, prezentujemy informacje dotyczące godzin pracy najpopularniejszych sieci spożywczych. 

Biedronka, Lidl, Kaufland i Auchan w 24 grudnia będą otwarte do godziny 13:00. Jeśli nie zdążyliśmy z zakupami mamy czas do 14:00 na zakupy w sklepach sieci Dino, Lewiatan oraz Żabka.

Warto pamiętać o obostrzeniach związanych z koronawirusem i tego jak musimy zachowywać się w sklepie: mieć nałożoną maskę, oraz zachowywać odpowiedni odstęp.

12 potraw wigilijnych. Czego nie powinno zabraknąć na świątecznym stole?

Wybierając się na zakupy pamiętajmy, że na naszym stole nie powinno zabraknąć odpowiednich potraw wigilijnych. Poniżej przedstawiamy przykładową listę:

12 potraw wigilijnych lista

 1. Uszka z barszczem
 2. Zupa grzybowa
 3. Smażony karp
 4. Śledzie w śmietanie
 5. Kapusta z grzybami
 6. Pierogi z kapustą
 7. Paszteciki z kapustą
 8. Kluski z makiem
 9. Kompot wigilijny z suszu
 10. Piernik
 11. Strucla z makiem
 12. Chleb
Więcej o: