Co obejrzeć na Netfliksie, HBO GO, Amazon Prime? Świąteczne filmy na platformach VOD

Święta Bożego Narodzenia to świetna okazja do obejrzenia klimatycznego, świątecznego filmu, który jeszcze bardziej wprowadzi nas w uroczysty nastrój. Nie wiesz, co obejrzeć? Podpowiadamy!

Filmy świąteczne, które możemy znaleźć na platformach streamingowych, to zarówno ciekawe premiery, jak i lubiane propozycje znane nam od lat lat. Masz ochotę na obejrzenie filmu, a w telewizji nie ma nic ciekawego? Skorzystaj z naszego poradnika! Sprawdź, jakie ciekawe propozycje znajdziesz na Netflixie, HBO GO czy Amazonie Prime. 

Zobacz wideo Świąteczne filmy. Jakie lubimy najbardziej?

Świąteczne filmy na Netfliksie. Co obejrzeć w Wigilię?

Tegoroczne Boże Narodzenie zapowiada się naprawdę obiecująco. Jeśli masz ochotę na obejrzenie świątecznego filmu, na Netfliksie znajdziesz mnóstwo świetnych propozycji. Poniżej przedstawiamy kilka z nich. 

"Święta, święta i... Znowu święta" - to komedia, która przedstawia historię mężczyzny nieznoszącego świąt. W Wigilię bohater ma wypadek, wskutek którego traci przytomność. Od tego momentu po przebudzeniu w kółko przeżywa Boże Narodzenie, za każdym razem odkrywając, co tak naprawdę jest ważne. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Strzelanina w sklepie Burlington w Los Angeles USA. Policja przypadkiem zastrzeliła 14-latkę. Kula przebiła ścianę [ZDJĘCIA]

"Randki od święta" - to komedia romantyczna, w której dwójka singli postanawia spotykać się ze sobą bez zobowiązań, jedynie przy okazji świąt. Sloane oraz Jackson mają nadzieję, że dzięki temu przyjęcia świąteczne staną się nieco bardziej znośne. Z czasem jednak ich niechęć do robienia wspólnie świątecznych rzeczy przemienia się w radość. 

"Klaus" - jest wspaniałą animacją nie tylko dla dzieci. Ta nominowana do Oscara produkcja urzeka swoim wyjątkowym klimatem i pozwala poczuć atmosferę świąt, dzięki nastrojowej muzyce. Opowiada o początkującym listonoszu, który trafia na mroźną wyspę. Jej mieszkańcy żyją w konflikcie, bardzo rzadko ze sobą rozmawiają, co sprawia, że praca staje się niemożliwa, bowiem nikt nie pisze listów. Listonosz niebawem poznaje stolarza Klausa oraz nauczycielkę Alvę. Dzięki ich przyjaźni do miasteczka może powrócić dawna radość.

Jeśli masz ochotę na więcej propozycji świątecznych filmów na Netfliksie, znajdziesz je w materiale poniżej: 

Chłopiec zwany Gwiazdką Netflix: filmy świąteczne 2021. Co obejrzeć w czasie Bożego Narodzenia?

Boże Narodzenie 2021. Jakie świąteczne filmy obejrzeć na HBO GO? 

Mnóstwo świetnych świątecznych propozycji na bożonarodzeniowy wieczór możemy znaleźć też na platformie HBO GO. Jedną z nich jest komedia z wątkiem LGBT pod tytułem "Świąteczny szok". Główne bohaterki w sekrecie przed rodzicami jednej z nich od kilku miesięcy mieszkają razem. Kiedy zbliżają się święta, dziewczyna zaprasza partnerkę na wyjazd do rodziców. Po drodze okazuje się jednak, że mają udawać przyjaciółki, co prowadzi do rozmyślań nad tym, czy obie kobiety tak samo poważne traktują swój związek. 

"Czarowna bransoletka" - projektantka biżuterii pewnego dnia odnajduje bransoletkę, która okazuje się czyimś szczęśliwym amuletem. Kobieta postanawia, że odnajdzie jej właściciela, by zwrócić zgubę w Wigilię, w czym pomaga jej dziennikarz śledczy. 

"Kartografia pod jemiołą" - kartografka otrzymuje nowe zlecenie, które polega na stworzeniu projektu świątecznej mapy skarbów Bieguna Północnego. O pomoc kobieta postanawia poprosić odkrywcę, który doskonale zna obszary Arktyczne. 

Chcesz sprawdzić więcej propozycji na świąteczny wieczór w HBO GO? Koniecznie zajrzyj do materiału poniżej: 

''Świąteczny szok'' HBO - filmy świąteczne 2021. Grudniowe premiery i najlepsze filmy na święta

Boże Narodzenie 2021. Jakie świąteczne filmy obejrzeć na Amazonie Prime Video?

Amazon Prime Video także przygotował pokaźną kolekcję świątecznych filmów na 2021 rok. Jedną z nich jest "Gwiazdkowa miłość", która opowiada o losach pracującej w niewielkiej piekarni Ellie. Jej szef usiłuje zmodernizować lokal. Kobieta próbuje natomiast przekonać swojego przełożonego, że za sukcesem lokalu stoją przede wszystkim ludzie. Z czasem Ellie zaczyna czuć coś do Nicka, ale nie jest przekonana, czy może mu zaufać. 

"To właśnie miłość" - to jedna z najchętniej oglądanych świątecznych opowieści, która zapewni, że poczujemy prawdziwy klimat świąt i będziemy doskonale bawić się, poznając historie przedstawione w filmie. 

"Grinch: Świąt nie będzie" - to zabawna komedia, na której bawić się świetnie będą zarówno dzieci, jak i dorośli. Złośliwy Grinch mieszkający w jaskini nie jest zadowolony wesołą przedświąteczną atmosferą,  dlatego przybywa do miasteczka w stroju Świętego Mikołaja w celu zepsucia klimatu. Na miejscu spotyka dziewczynkę, która ma zamiar pokrzyżować plany zielonego stwora. 

Więcej propozycji na Amazon Prime Video znajdziesz w materiale poniżej: 

Martine McCutcheon i Hugh Grant w filmie 'To właśnie miłość' Amazon Prime - filmy świąteczne 2021. Najlepsza rozrywka na Boże Narodzenie

Więcej o: