"Kevin sam w domu". Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć? [KANAŁ, DATA, GODZINA]

Kiedy i o której godzinie odbędzie się tegoroczna emisja filmu "Kevin sam w domu"? Kiedy telewizja pokaże "Kevina samego w Nowym Jorku"?

Tę historię zna chyba każdy. Zbliża się Boże Narodzenie, duża rodzina 8-letniego Kevina McCallistera (w tej roli Macaulay Culkin) szykuje się na wyjazd do Paryża. Przez zamieszanie przed podróżą rodzice zapominają zabrać synka, który na święta zostaje zupełnie sam w domu. Rezolutny chłopiec robi wszystko, by obronić dom przed włamywaczami.

Zobacz wideo Bez jakich filmów nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia? [Popkultura]

"Kevin sam w domu" z 1990 r. stał się już prawdziwą bożonarodzeniową tradycją. Film po raz pierwszy na antenie Polsatu pojawił się w 2000 r. i od razu skradł serca polskich widzów. Wielu z nich nie wyobraża sobie świąt bez "Kevina". Do tego stopnia, że kiedy w 2010 r. zabrakło go w świątecznej ramówce telewizji Polsat, fani zorganizowali petycję. Komedia powróciła do telewizji i nieprzerwanie co roku umila świąteczny czas w blisko 4,5 mln polskich domów.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

"Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku". Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć oba filmy?

W tym roku "Kevina samego w domu" będzie można obejrzeć w Polsacie w Wigilię, a więc w piątek 24 grudnia, o godz. 20:00. Powtórka zaplanowana jest na pierwszy dzień Bożego Narodzenia - sobotę 25 grudnia, na godz. 16:30. Na tym nie koniec, bo dodatkowy seans zapewni Polsat Film - w czwartek 6 stycznia o godz. 14:10.

A co z drugą częścią? Film "Kevin sam w Nowym Jorku" Polsat pokaże w niedzielę 26 grudnia o godz. 18:30, a potem jeszcze raz we wtorek 28 grudnia o godz. 16:30.

Więcej o: