Horoskop dzienny - piątek 24 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - piątek 24 grudnia. Jaka Wigilia, taki cały rok, zatem co dzisiaj przyniosą gwiazdy? Osoby, spod jakiego znaku zodiaku zatroszczą się o swoje zdrowie? Nie zwlekaj! Sprawdź, co cię czeka i nie daj zaskoczyć się działaniom ciał niebieskich.
Zobacz wideo Szadkowska: Zaledwie 26% ankietowanych deklaruje, że chce kupić żywego karpia

Horoskop dzienny - Baran

Nie odkładaj niczego na potem. Dzisiaj będziesz wyjątkowo zakręcony i ciężko przyswoisz sytuację, jaka panuje w domu. Nie zamartwiaj się na zapas, tylko pomóż osobom ze swojego otoczenia.

Horoskop dzienny - Byk

Nie wykręcaj się od obowiązków domowych i nie zasłaniaj zbędnymi tłumaczeniami. Swoje emocje zostaw głęboko w szafie. Dzisiaj nadwrażliwość nie będzie wskazana.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Jeśli brakuje ci bliskich osób, nie krępuj się, tylko zadzwoń do nich. Pokaż im swoją drugą, lepszą i łagodniejszą naturę. Wspomnij tych, którzy mieli wpływ na twoje życie. 

Horoskop dzienny - Rak

Mimo że obowiązki służbowe będą zaprzątały twoją głowę, odpocznij i się zrelaksuj. Zapracowałeś na chwilę spokoju i wytchnienia. Uważaj jednak na jedzenie. Jego nadmiar może mieć nieprzyjemne konsekwencje. 

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Lew

Nie denerwuj dzisiaj Wodnika, bo będzie dzisiaj wyjątkowo drażliwy. Twoje żarty mogą wyprowadzić go z równowagi. Osoby spod znaku Raka przyniosą ci dużo radości i szczęścia. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna jak zwykle będzie musiała mieć wszystko pod kontrolą. Wręcz światło dziennie ujrzy jej despotyzm. Nie zapominaj, że masz łagodną naturę, którą uwielbiają i doceniają twoi bliscy.

Horoskop dzienny - Waga

Czeka cię dzisiaj miła niespodzianka. Ktoś przejdzie twoje oczekiwania. Czy ty dałeś tyle samo dobra? Jeśli nie, musisz koniecznie nadrobić w przyszłości. Zmień front - przestań oczekiwać i brać, a zacznij sprawiać innym przyjemności.

Tłumy na lotnisku Chopina w WarszawieTłumy przyjezdnych na lotnisku Chopina czekają na test na COVID-19

Horoskop dzienny - Skorpion

Poczujesz brak bliskiej ci osoby. Swoją tęsknotę zagłuszysz ciężką pracą i realizowaniem przyjemności, na które wcześniej nie miałeś czasu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Narastające wymagania i oczekiwania sprawią, że w którymś momencie osoby spod tego znaku Strzelca poczują wyczerpanie i obciążenie psychiczne. Odpuść i pamiętaj, że nie jesteś w stanie wszystkim dogodzić.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Jaka Wigilia, taki cały rok, zatem odejdź w końcu od komputera i pomóż bliskiej ci osobie. Nie pozwól, aby mimo wyczerpania, robiła wszystko za ciebie. Mówisz, że budujesz, a burzysz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Zepsuta pralka, brudne lustro, pognieciona koszula… wszędzie znajdziesz powód, który wyprowadzi ci się z równowagi. Bądź dla siebie wyrozumiały i nie daj się wpędzić w poczucie winy oraz wyrzuty sumienia.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj zrobisz rachunek sumienia. Zrobisz bilans zysków i strat. Czy warto robić to akurat teraz? Nie. Nie zaprzątaj sobie tym głowy. Zajmij się czasem z rodziną i doceń to, co masz, a masz bardzo wiele. Biomet będzie korzystny.

Jasełka w Ełku (Facebook/Czwórka Ełk)Jasełka w Ełku. Uczniowie w mundurach i z bronią. W sieci fala komentarzy

Więcej o: