"Kevin sam w domu". Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

"Kevin sam w domu", czyli historia o małym chłopcu, który rozprawia się z włamywaczami, bezsprzecznie stał się już bożonarodzeniową tradycją. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć w tym roku? Odpowiadamy.
Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała dekoracje w swoim domu

"Kevin sam w domu" - film z 1990 roku - stał się prawdziwym hitem, który towarzyszy nam w każde święta Bożego Narodzenia. Gdy Polsat kilka lat temu ogłosił, że go nie wyemituje, na telewizję wylała się fala krytyki. Wskutek bojkotu telewizja zmieniła zdanie, a Polacy mogli kultywować tradycję. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć w 2021 roku? Odpowiadamy.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

"Kevin sam w domu". Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

"Kevin sam w domu" był zazwyczaj emitowany w Wigilię 24 grudnia. Z biegiem czasu data ulegała zmianie. W tym roku ponownie zobaczymy perypetie głównego bohatera w Wigilię o godzinie 20:00 oraz w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia o godzinie 16:30 na Polsacie. Film można obejrzeć również w popularnych serwisach internetowych. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkcja w tym roku jest dostępna na jednej z platform za darmo i bez reklam.

"Przypominamy, że Kevin ponownie w tym roku sam ubierze choinkę oczywiście w Polsacie w piątek o 20:00" - czytamy we wpisie telewizji Polsat udostępnionym na Facebooku.

"Kevin sam w domu" i jego kontynuacje

Filmy o Kevinie, w którego wcielił się Macaulay Culkin, powstały tylko dwa: "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku". Ale to nie jest koniec serii. Istnieją jeszcze cztery części, ale już bez słynnego aktora: "Sam w domu po raz trzeci", "Sam w domu po raz czwarty", "Finn sam w domu: Świąteczny skok", "Ciekawostki o Kevinie…". 

Co ciekawe, w 2018 roku firma Google zaprosiła do współpracy Macaulaya Culkina. Dorosły już aktor odtworzył sceny z pierwszej części z 1990 roku.

 
Więcej o: