Horoskop na 2022 rok [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co przyniesie Nowy Rok? Jakie szanse da Pannie, a co może stracić Rak? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co ci się przydarzy w 2022 roku.

Horoskop na 2022 rok - Baran

Nowy rok wniesie wiele zmian do twojego życia. Odnalezienie się w nowej rzeczywistości nie będzie łatwe, ale wyjdzie ci na dobre. Uda ci się wytrwać w dążeniach do realizacji marzeń, które wcześniej były poza twoim zasięgiem.

Horoskop na 2022 rok - Byk

W 2022 roku zaczniesz bardziej doceniać samego siebie. To sprawi, że innym również łatwiej będzie do ciebie dotrzeć. Dzięki temu w końcu zaiskrzy między tobą, a kimś, kto od dawna ci się podoba.

Horoskop na 2022 rok - Bliźnięta

Nowy rok da ci okazję domknąć wszystkie niedokończone sprawy, które budziły twój niepokój. Wkroczysz w zupełnie nowy, lepszy rozdział życia. W połowie roku pojawi się szansa na świetną pracę.

Horoskop na 2022 rok - Rak

Udowodnisz przed sobą, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Przestaniesz ciągle patrzeć w przeszłość i skupisz na tym, co przed tobą. Uważaj jednak - druga połówka może mieć dość twoich niespełnionych obietnic i rozważać życie w pojedynkę.

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą zrealizować noworoczne postanowienia

Horoskop na 2022 rok - Lew

W pierwszej połowie 2022 roku staniesz przed kilkoma niełatwymi decyzjami. Jedna z nich, bez względu na to co wybierzesz, nie przyniesie korzystnego rozwiązania. Miłe niespodzianki - wyjazdy, imprezy i inne przygody z przyjaciółmi - przyjdą dopiero w późniejszych miesiącach.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Horoskop na 2022 rok - Panna

Twoja głowa będzie kipiała od pomysłów na nowe przedsięwzięcia, które przyniosą ci rozpoznawalność i duże pieniądze. Najlepszym czasem do działania będzie przyszłe lato.

Sylwester 2021. Jak ochronić psa przed wystrzałami i fajerwerkami? Sylwester 2021. Jak ochronić psa przed wystrzałami i fajerwerkami?

Horoskop na 2022 rok - Waga

Gwiazdy przewidują burze w twoim związku. Czekają was rozstania i powroty, kiedy to na nowo zrozumiecie, ile dla siebie znaczycie. Pod koniec roku, zmęczeni tymi przebojami, zaczniecie poważnie przyglądać się waszym problemom. Rozwiążecie je tylko wspólnymi siłami.

Horoskop na 2022 rok - Skorpion

Czeka cię szalony rok, w którym niejednokrotnie wykażesz się brawurą - zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Choć nie wszystko pójdzie po twojej myśli, to ostatecznie będziesz zadowolony ze zmian, jakie dokonają się w twoim życiu.

Horoskop na 2022 rok - Strzelec

W 2022 roku da o sobie znać twój brak zdecydowania w sferze życia uczuciowego. Jedną nogą wciąż będziesz stał w starym związku, podczas gdy druga będzie chciała śmielej wkroczyć w nowy. Koniec końców, uda ci się podjąć tę trudną decyzję. Poczujesz, że zrzuciłeś z siebie spory ciężar.

Szkoła - zdjęcie ilustracyjne Kiedy kończy się 1 semestr? Do kiedy muszą zostać wystawione oceny?

Horoskop na 2022 rok - Koziorożec

Pierwsza połowa roku upłynie ci pod znakiem podróży i wielu pozytywnych wrażeń. W drugiej będziesz musiał zmierzyć się z niemałym wyzwaniem np. przeprowadzką.

Horoskop na 2022 rok - Wodnik

Przez większość mroku nie będzie opuszczała cię energia, która pozwoli ci na postęp w sprawach zawodowych, ale będzie też napędzała nadzieję na poprawę twojej relacji w związku.

Horoskop na 2022 rok - Ryby

Przyjaciele często będą zwracali się do ciebie z prośbą o radę. Chętnie im pomożesz, ale pamiętaj, by angażując się w problemy i potrzeby bliskich, nie zaniedbywać przy tym własnych spraw. Twoje decyzje zawodowe przyniosą w oczekiwane rezultaty. Spowodują przypływ optymizmu i energii, które zmotywują cię do dalszego działania.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: