Horoskop dzienny - czwartek 23 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 23 grudnia. Co szykuje w czwartek dla ciebie los? Na kogo musisz uważać? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.
Zobacz wideo "Zielona planeta". Szykuje się kolejna przygoda z sir Davidem Attenborough

Horoskop dzienny - Baran

Zrezygnuj dzisiaj z większych aktywności fizycznych. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne. Pokłady siły przydadzą ci się w trakcie okresu świątecznego.

Horoskop dzienny - Byk

Zamiast zastanawiać się, ile lat spędziłeś ze swoim partnerem, poświęć mu trochę czasu. Dla zapracowanych i żądnych sukcesów Byków to trudne, ale warto zagospodarować wolny termin w trakcie świąt.

Tłumy na lotnisku Chopina w WarszawieTłumy przyjezdnych na lotnisku Chopina czekają na test na COVID-19

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przestań myśleć o niebieskich migdałach, tylko realnie zacznij pomagać swoim bliskim. Doceń ciszę i spokój oraz poczucie bezpieczeństwa. Nie szukaj atrakcji na siłę.

Horoskop dzienny - Rak

Faktem jest, że osoby spod znaku Raka zasługują na odpoczynek. Jeśli jeszcze nie odetchnęły, niech to zrobią i zadbają o swoją aurę. Uważaj na osoby spod znaku Bliźniąt. Będą chciały zmącić twój spokój.

Horoskop dzienny - Lew

Musisz wiedzieć, że ten czwartek będzie pełen niespodzianek i da ci energię na nadchodzące dni. Zrobisz coś bardzo ryzykownego - nie żałuj tej decyzji. Swój sukces świętuj w gronie najbliższych.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Panna

W czwartek pomyślisz o bliskiej osobie i o nią błyskawicznie zadbasz. Zamiast umartwiać się nad nią, zrób coś konkretnego. Może zupa postawi na nogi? 

Horoskop dzienny - Waga

Zwolnij! Dostrzeżesz, że ktoś z Twoich bliskich od dawna ukrywa przed Tobą problem, z którym sobie nie radzi. Podziel się swoim doświadczeniem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i spokoju. Zostaw obowiązki w pracy i nie zaglądaj do nich w domu. Nie gnaj, zatrzymaj się i odetchnij. Nabierzesz siły na najbliższe dni. To idealny czas, aby nadgonić zaległe sezony ulubionego serialu.

Horoskop dzienny - Strzelec

To dobry dzień na dokonywanie zmian, zwłaszcza związanych z domem. Musisz jednak liczyć się z tym, że zmiany będą szły opornie i nie zawsze po ich myśli, lecz ostatecznie zakończą się pozytywnie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Jeśli coś ci nie pasuje, nie tłum tego w sobie, tylko powiedz. Wszystko to, co w sobie zbierasz, wróci ze zdwojoną siłą i może, co gorsza, odbić się na twoim zdrowiu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Czwartek upłynie na rozmyślaniu o przyszłości. Plany będziesz snuł w oparciu o marzenia, a nie obawy. Odważ się i zrób pierwszy krok do ich realizacji. Zapewne twój dom już lśni, więc daj sobie spokój z porządkami.

Horoskop dzienny - Ryby

Zadbaj o domowe ognisko. Obdaruj swym ciepłem najbliższe osoby. Uwierz, że odwzajemnią dobro ze zdwojoną siłą. Pomyśl o nadchodzących zmianach. Uważaj na osoby spod znaku Wodnika. Nie życzą ci dobrze.

Pulsoksymetr (zdjęcie ilustracyjne)Pulsoksymetr. Jak działa? W jaki sposób czytać wyniki? [NORMY]

Więcej o: