Horoskop dzienny - środa 22 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 22 grudnia - dla wszystkich znaków zodiaku. Co szykuje w środę dla ciebie los? Znajdź swój znak i dowiedz się, co przygotowały gwiazdy.
Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazuje nowe mieszkanie. W salonie czarna choinka

Horoskop dzienny - Baran

Zacznij więcej wymagać od życia. Dzisiaj poczujesz, że wpadłeś w rutynę. Szybko znajdziesz rozwiązanie tego problemu i dodasz do swojej codzienności odrobinę koloru.

Horoskop dzienny - Byk

Przestań zamartwiać się na zapas. Zwłaszcza wtedy, kiedy wszystko idzie zgodnie z planem. Nie rezygnuj z postawionego sobie celu. Twoja duma mogłaby tego nie udźwignąć. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osobom spod znaku Bliźniąt będzie dzisiaj towarzyszyło uczucie pustki. W głowie pojawi się kiedyś bliska osoba, która odegrała ważną rolę w życiu. Podziękuj jej za to i zamknij rozdział.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

Przed tobą połowa tygodnia i mimo, że czeka cię dużo pracy, nie zapomnij o odpoczynku. Regeneracja dla osób spod znaku Raka jest bardzo ważna i istotna. Może masaż twarzy w gabinecie SPA? Bądź długi spacer? 

Horoskop dzienny - Lew

Zwolnij! Dostrzeżesz, że ktoś z Twoich bliskich od dawna ukrywa przed Tobą problem, z którym sobie nie radzi. Podziel się swoim doświadczeniem.

Horoskop dzienny - Panna

Fortuna kołem się toczy iii… zatrzymuje się na Pannie! Możesz liczyć na przypływ gotówki i sukces w pracy. W końcu szef cię doceni, a ptak nieszczęść odfrunie hen daleko.

Horoskop dzienny - Waga

Musisz pamiętać, że nie każdy chce usłyszeć twoje zdanie na dany temat. Zwłaszcza dziś uważaj na swój cięty i niewyparzony język. Możesz sprawić, że bliska osoba się od ciebie odsunie.

Tłumy na lotnisku Chopina w Warszawie Tłumy przyjezdnych na lotnisku Chopina czekają na test na COVID-19

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzięki bliskim uwolnisz swoją rozrywkową naturę, a introwertyczną zostawisz głęboko w szafie. Przyjaciele pomogą ci zwłaszcza w okresie świąt Bożego Narodzenia, który będzie dla ciebie wyjątkowo trudny. W pracy? Sukcesy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca poczują się dzisiaj wyjątkowo docenione. Będą wspominały wtorkowy wieczór i towarzystwo, z którym go spędziły. Pamiętaj, że to, co dajesz, wraca ze zdwojoną siłą. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przestań myśleć o sobie, o swoich potrzebach, a przede wszystkim pracy, a zauważysz, że osoba z twojego otoczenia też zasługuje na chwilę wytchnienia i odpoczynku. Nie zamykaj się na nowe. W środę uważaj na swoje humory. Możesz na kimś się wyładować.

Horoskop dzienny - Wodnik

Odłóż telefon i spędź kilka chwil poza nim z rodziną. Ona zapewne to doceni. Przestań narzekać i myśleć negatywnie o nadchodzącej przyszłości. Osoba spod znaku Lwa będzie dzisiaj wyjątkowo dla ciebie życzliwa.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby poczują dzisiaj klimat świąt i wezmą się za solidne porządki w domu. Pamiętaj, aby wprost mówić o swoich potrzebach. W końcu nikt się ich nie domyśli.

Komenda Policji w Łowiczu (zdjęcie ilustracyjne) Łowicz. Policja wezwała na świadka... bankomat. "Czelendż dla listonosza"

Więcej o: