Sylwester 2021. Do której otwarte będą sklepy 31 grudnia? [BIEDRONKA, LIDL, ŻABKA I INNE]

Sylwester to czas, w którym celebrujemy koniec starego roku. W tym dniu zdecydowana większość sklepów będzie otwarta krócej niż w pozostałe dni robocze. Do której będą otwarte sklepy 31 grudnia?
Zobacz wideo Anna Mucha opowiada o filmie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" oraz o tym, jak zmieniła się przez ostatnie lata

Sylwester 2021 wypada w piątek. Nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy, jednak wielu pracodawców decyduje się na skrócenie godzin pracy, aby ich podwładni mieli czas na przygotowanie do sylwestrowej imprezy. Nie inaczej jest w przypadku sklepów - supermarkety, które z reguły pracują do późnych godzin wieczornych, zamkną się już popołudniu. W jakich godzinach będą otwarte takie sklepy jak Biedronka, Lidl czy Carrefour? 

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Sylwester 2021. Do której godziny będą otwarte sklepy? Lidl, Biedronka, Auchan, Żabka

Przedstawimy informacje, do której godziny będą czynne największe dyskonty w piątek 31 grudnia. Warto pamiętać, że część placówek sieci może pracować krócej. Najlepiej sprawdzić na stronie internetowej wybranej sieci godziny otwarcia konkretnej placówki handlowej.

  • Żabka - czynna w standardowych godzinach między 6:00 a 23:00, informacje o godzinach otwarcia poszczególnych placówek na stronie www.zabka.pl oraz w aplikacji żappka.
  • Carrefour - czynny do godz. 18
  • Auchan - godziny otwarcia różne dla poszczególnych placówek, szczegółowe godziny otwarcia dostępne są na stronie www.auchan.pl/pl/znajdz-sklep
  • Biedronka - czynna do godz. 19
  • Kaufland - czynny do godziny 18
  • Lidl - sklepy czynne do godziny 19
  • Aldi - sklepy czynne do godziny 18. 

Przypominamy również o tym, aby podczas zakupów przestrzegać zasad bezpieczeństwa - utrzymywać ok. 1,5 metra dystansu, dezynfekować dłonie i nosić maseczkę w prawidłowy sposób, czyli tak, aby zakrywała nos oraz usta.

Więcej o: