Horoskop dzienny - sobota 1 stycznia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Wagi i Ryb. Poznaj horoskop na 1 stycznia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 95

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany mają na 2022 rok nowe zadanie. Powinniście znaleźć równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym. Ostatnio poświęcaliście pracy zbyt dużo uwagi.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki powinny wysłuchać sygnałów, które płyną z waszego ciała. Rok 2021 nie był dla was najłatwiejszy, dlatego warto się zastanowić, co poprawić. Na pewno przydałoby się porzucić kilka nadmiarowych obowiązków.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Wewnętrzna równowaga wprawi was w pozornie nieco melancholijny ton. Ten dzień powinniście zdecydowanie poświęcić na przemyślenia dotyczące tego, co chcecie jeszcze osiągnąć w życiu. Dojdziecie do ważnych wniosków.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Rak

 • Sprawy osobiste czy rodzinne potoczą się dziś bardzo dobrze. Jesteście rozluźnieni, wypoczęci i w dobrym nastroju. Oby tak dalej!

Horoskop dzienny - Lew

 • Osoby pod znakiem Lwa będą mieć dużą potrzebę działania, jednak podejmowanie decyzji akurat dziś może nie być zbyt wskazane.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny nie powinny oceniać się dziś zbyt surowo. Wokół was będzie panował optymistyczny nastrój i starajcie się trochę przygarnąć takiej energii. Nowy początek jest wam potrzebny.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi powinny skorzystać ze swoich umiejętności negocjacyjnych i pomóc rozwiązać konflikt, który narasta w waszej rodzinie lub wśród znajomych. Robicie wiele rzeczy na raz – wybierzcie te najważniejsze.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Jak zawsze Skorpiony zrobią podsumowanie mijającego roku, a wnioski te rozpoczną falę pewnych działań. O ile nie stracicie motywacji, to 2022 rok może być bardzo dobry pod względem zawodowym i finansowym.

Masz ten produkt w lodówce. Nałóż go na włosy, a efekt cię zachwyciMasz ją w swojej kuchni. Zahamuje wypadanie i przetłuszczanie się włosów

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą w doskonałym nastroju do zabawy i rozmów z innymi. Dzięki rozmowie z innymi osobami zauważycie, jak wiele osiągnęliście w 2021 roku i wreszcie zaczniecie się doceniać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinni podejść do tego dnia nieco bardziej praktycznie. Wyznaczenie sobie celów na nowy rok nie jest złym pomysłem. Wyznaczcie sobie jednak realne cele.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki mogą cieszyć się z fali inspiracji, która przyjdzie wraz z pierwszym miesiącem nowego roku. Wasze pomysły będą bardzo kreatywne i dodadzą wam ogromnej energii do działania.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Wasza intuicja jest rewelacyjnym doradcą. Macie przeczucie, że nadchodzą pozytywne zmiany i tak faktycznie będzie. Możecie z nadzieją zaczynać nowy rok.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: