Horoskop dzienny - poniedziałek 20 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 20 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie poniedziałek i początek tygodnia? Sprawdź, czy będzie dla ciebie pomyślny, czy może musisz zachować ostrożność.
Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Baran

W nowy tydzień wejdziesz z uśmiechem na ustach. Powód? Usłyszysz dobrą wiadomość, która zmieni twoje najbliższe plany. Bądź otwarty na wszelakie propozycje.

Horoskop dzienny - Byk

Nie rezygnuj z postawionego sobie celu, a przede wszystkich, zakop topór wojenny. Wejdziesz w konflikt z osobą spod znaku Raka. Nie prowadź zbędnych dyskusji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zwolnij i nie pędź tak szybko. Każdy popełniony dzisiaj błąd szybko przyniesie konsekwencje. Zadbaj o swoje zdrowie i nie ignoruj znaków, jakie daje ci organizm.

Horoskop dzienny - Rak

Napad melancholii zażegnasz dobrą książką, która zainspiruje cię do działania. Odpocznij i idź na długi spacer. Zasługujesz na relaks.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Lew

Wodnik nie będzie twoim sprzymierzeńcem. Nie wchodź mu w drogę i nie irytuj go żarcikami czy swoimi humorami. W poniedziałek odsuń się w cień i nie wychodź przed orkiestrę.

Horoskop dzienny - Panna

Nie możesz wiecznie kontrolować bliskich ci osób. W końcu się zbuntują i stopniowo będą cię odsuwać od siebie. Zajmij się sobą i swoimi sprawami.

Horoskop dzienny - Waga

Przed tobą dylemat i ważna decyzja do podjęcia, czy sobie z tym poradzisz? Tak! Daj szansę nowej osobie w pracy i pamiętaj, że ty też kiedyś zaczynałeś. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Twojego wsparcia będzie potrzebować bliska Ci osoba, poświęć jej czas, tylko nie  staraj się prawić kazań i udzielać rad. Może to wywołać irytację.

Tłumy na lotnisku Chopina w WarszawieTłumy przyjezdnych na lotnisku Chopina czekają na test na COVID-19

Horoskop dzienny - Strzelec

Czas zając się domem i porządkami świątecznymi. Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę, bo później zabraknie ci przede wszystkim siły. Konflikt wisi w powietrzu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Weź wolne i przestań myśleć o obowiązkach służbowych. To idealny czas na chwilę wytchnienia. Spraw swojej bliskiej osobie niespodziankę. Może jakieś wyjście w ciekawe miejsce?

Horoskop dzienny - Wodnik

Zdrowie przestanie ci dopisywać. Zadbaj o siebie i nie ignoruj symptomów oraz oznak, które daje organizm. Ich lekceważenie będzie miało swoje konsekwencje w przyszłości.

Horoskop dzienny - Ryby

W poniedziałek osoby spod znaku Ryby będą zarażały swoim urokiem, a przede wszystkim dobrym nastrojem. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Ktoś z bliskiego otoczenia będzie zazdrościł ci sukcesów.

Zdjęcie ilustracyjne27 grudnia dniem wolnym od pracy? Mamy nowe święto państwowe

Więcej o: