Horoskop dzienny - poniedziałek 27 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 27 grudnia - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie początek tygodnia? Sprawdź, czy będzie dla Ciebie pomyślny, czy może musisz zachować szczególną ostrożność. Co przygotowały gwiazdy? Odpowiadamy.
Zobacz wideo Jest data premiery "Gierka" [ZWIASTUN]

Horoskop dzienny - Baran

Zacznij myśleć nad postanowieniami noworocznymi i przeanalizuj swoje możliwości, dotyczące spędzania sylwestra. To idealny moment, zwłaszcza, że poniedziałek przyniesie ci same dobre pomysły.

Horoskop dzienny - Byk

Unikaj sklepów internetowych, gdzie możesz się zatracić, a przede wszystkim szybko upłynnić swoje zasoby finansowe. Zacznij odkładać pieniądze i bądź wytrwały w swoich postanowieniach.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dwojaka natura Bliźniąt da się we znaki. Uważaj, bo nie w porządku zachowania będą miały swoje konsekwencje w najbliższej przyszłości. Zadbaj o swoje zdrowie i nie ignoruj znaków, jakie daje ci organizm.

Horoskop dzienny - Rak

Zostaniesz w iście świątecznej i nadal będziesz rozmyślał o pierniczkach. Czas wyjść z tego letargu i pomyśleć o przyziemnych sprawach i służbowych obowiązkach. Nie trać jednak swojej duszy marzyciela i pozwól działać swojej wyobraźni.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Lew

Mimo że tydzień dopiero się rozpoczął, pomyśl już o nadchodzącym weekendzie. Zarówno Ty, jak i partner potrzebujecie dużej dawki odpoczynku i bodźców. Może odwiedzisz jakieś wyjątkowe miejsce? 

Horoskop dzienny - Panna

Będzie potrzebować cię bliska osoba. Poświęć jej czas. Tylko nie staraj się prawić kazań i udzielać rad. Może to wywołać irytację. Dodatkowo istnieje również ryzyko, że zostaniesz niezrozumiany. W pracy czekają cię drobne kłopoty.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dzisiaj wyjątkowo bardzo zdecydowane i zdeterminowane do działania. To wszystko dzięki świątecznej przerwie. Nie obejdzie się jednak bez przeszkód. Uważaj na osoby spod znaku Koziorożca, bo mogą podstawić Ci nogę. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Czeka cię niemiła niespodzianka i poważna rozmowa z jednym z członków rodziny. Twoje argumenty będą dominujące. Nie daj wyprowadzić się z równowagi i znajdź w sobie pokłady spokoju.

Horoskop dzienny - Strzelec

Wyznaj bliskiej osobie, że jej potrzebujesz i pokaż, jak bardzo ją doceniasz. Nie bój się swoich uczuć i zaufaj swojej intuicji. 

Tłumy na lotnisku Chopina w WarszawieTłumy przyjezdnych na lotnisku Chopina czekają na test na COVID-19

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zacznij planować swój wyjazd, w którego trakcie znajdziesz chwile oddechu, i zregenerujesz siły na nowe wyzwania. Zakończ niezdrowe oszczędzanie i wyciągnij węża z kieszeni.

Horoskop dzienny - Wodnik

Poniedziałek nie będzie wymarzonym dniem dla osób spod znaku Wodnika. Przyniesie on sporo wyzwań i wiele decyzji do podjęcia. Nie odkładaj tego na następny dzień, tylko zakończ wszystkie sprawy.

Horoskop dzienny - Ryby

Od rana możesz czuć zmęczenie spowodowane przepracowaniem w okresie świątecznym. Poświęć nieco czasu sobie oraz drugiej połówce. Wpłynie to pozytywnie na waszą relację i twoje samopoczucie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Horoskop i magiaHoroskop na 2022 rok [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Więcej o: