Horoskop na 2022 rok [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Czego możemy się spodziewać w nadchodzącym roku? Odczujemy oddziaływanie: Marsa, Wenus, Merkurego, Jowisza, Saturna. Co to oznacza? Sprawdź.
Zobacz wideo Wypalenie zawodowe uznane za poważne zagrożenie dla zdrowia

Horoskop na 2022 rok - Baran

Nie obawiaj się tego, co już wcześniej postanowiłeś. Przygotuj się na nowe doświadczenia i doznania, które przyniesie ci nowy 2022 rok. Możesz się również spodziewać awansu zarówno zawodowego, jak i społecznego. Wykorzystuj szanse.

Horoskop na 2022 rok - Byk

Osoby spod znaku Byka czeka w nowym roku wiele zmian, a wręcz rewolucji. Biorąc pod uwagę siłę i determinację, stawią czoła wyzwaniom i wyjdą obronną ręką. Czy dojdzie do metamorfozy duchowej? Zdecydowanie tak.

Horoskop na 2022 rok - Bliźnięta

W 2022 roku Bliźnięta zaczną wspominać osobę, która wcześniej odegrała ważną rolę w ich życiu, oraz miała duży na nich wpływ. Zaczną żałować, że wypuściły ją z rok. Wyciągną wnioski. Nie daj się wpływom Merkurego, bo szybko poczujesz tego konsekwencje. 

Horoskop na 2022 rok - Rak

Rok 2022 przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Szykuje dla ciebie same pasma sukcesów. Zadbaj o swoją kondycję psychiczną, bo czeka cię dużo zmian, zaczynając od pracy, kończąc na miejscu na ziemi. 

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop na 2022 rok - Lew

Osoby spod znaku Lwa poczują dużą więź z rodziną i potrzebę kontaktu. W 2022 roku przewartościowują swoje życie i staną się… łagodne.  Czeka cię czas wyciszenia i odnalezienia harmonii ducha. 

Horoskop na 2022 rok - Panna

Panny nadal będą panować nad chaosem. Czy skutecznie? Na to pytanie znajdzie odpowiedź dopiero pod koniec 2022 roku. Pewne natomiast jest to, że w nowym roku osoby spod tego znaku czekają wielkie porządki zarówno w życiu, jak i w domu.

Horoskop na 2022 rok - Waga

Postaw w końcu na swoim i zacznij żyć samodzielnie. Nie uzależniaj swoich decyzji od innych. W 2022 roku przydadzą ci się te dewizy, bo czeka cię dużo nowych więzi społecznych. Nie daj sobie wejść na głowę. Nic się nie stanie, jeśli powiesz "nie".

Tłumy na lotnisku Chopina w WarszawieTłumy przyjezdnych na lotnisku Chopina czekają na test na COVID-19

Horoskop na 2022 rok - Skorpion

Skorpiony poszybują w górę. W końcu zrozumieją, ile znaczą, i ile wnoszą do życia innych bliskich mu osób. Wsparciem otoczy cię rodzina. Nie odtrącaj ich, a introwertyczną naturę schowaj głęboko w kieszeni.

Horoskop na 2022 rok - Strzelec

W 2021 roku przyjąłeś błędną zasadę "coś za coś" i teraz odczujesz tego skutki. Czy uda ci się naprawić relacje, które zniszczyłeś? Nie. Daj na wstrzymanie i skup się na osobach, które przy tobie zostały.

Horoskop na 2022 rok - Koziorożec

Osobom spod znaku Koziorożca 2022 rok minie pod znakiem zmian i tradycyjnie pracy. W natłoku obowiązków nie zapominaj o wypoczynku, który jest równie ważny, jak pieniądze. Nie bój się nowego i przestań negować każdy pomysł. 

Horoskop na 2022 rok - Wodnik

Zwrócisz uwagę na więzy rodzinne i nie pozwolisz na złe traktowanie nie tylko siebie, ale również osób ze swojego otoczenia. Jeśli jesteś w stałym związku, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Za sprawą Wenus twoje uczucie odżyją. 

Horoskop na 2022 rok - Ryby

Przestań wspominać to, co było, i zacznij skupiać się na teraźniejszości. Przyjdzie ci to z wielkim trudem, ale póki tego nie zrozumiesz, nie pójdziesz dalej. Zwłaszcza, że w 2022 roku postawisz na rozwój osobisty oraz duchowy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Polscy żołnierze na granicy z BiałorusiąJest śledztwo prokuratury ws. dezercji polskiego żołnierza na Białoruś

Więcej o: