Życzenia na Boże Narodzenie 2021. Poważne i eleganckie życzenia oraz wierszyki gotowe do wysłania

W Boże Narodzenie coraz więcej osób poszukuje życzeń, które można złożyć swoim współpracownikom, znajomym czy rodzinie. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje eleganckich świątecznych życzeń i wierszyków.

Wierszyki i życzenia w formie zabawnej nie zawsze są odpowiednie do wysłania dalszym znajomym i rodzinie czy kolegom i koleżankom z pracy. Wszystko zależy od stopnia zażyłości z osobą, której chcemy złożyć życzenia. Każda forma pokazania, że życzymy drugiej osobie wszystkiego dobrego jest wspaniała. Jakie eleganckie życzenia złożyć z okazji świąt Bożego Narodzenia? Poniżej przedstawiamy propozycje gotowych życzeń i wierszyków do wysłania w formie SMS lub przez media społecznościowe.

Zobacz wideo Jak wyglądała współpraca z Andrzejem Sapkowskim? Co zmienia się w 2. sezonie? Rozmowa z Lauren Hissrich, twórczynią serialu "Wiedźmin"

Eleganckie życzenia na Boże Narodzenie - dla rodziny lub znajomych

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć niezapomnianych i cudownych chwil, szczęścia, miłości, spełnienia zawodowego oraz wspaniałych możliwości w nadchodzącym Nowym Roku.

*****

Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych świąt Bożego Narodzenia, upływających we wspaniałej atmosferze, życzy...

*****

Przesyłam moc świątecznych życzeń, samych szczęśliwych chwil, pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń, wytrwałości i siły, radości, optymizmu, spokoju, miłości, a także zdrowia i dużej ilości powodów do uśmiechu w całym nadchodzącym 2022 roku!

*****

Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy....

*****

Z okazji Bożego Narodzenia pragnę Wam życzyć, aby nie tylko świątecznie dni, ale również każde kolejne były przepełnione nadzieją, magią i spokojem. Wszystkiego dobrego w 2022 roku życzy...

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Bożonarodzeniowa szopka w WatykanieWatykan. Zapalono lampki na 113-letnim świerku. Jest też szopka [ZDJĘCIA]

Wierszyki na Boże Narodzenie 2021 dla rodziny

Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy,
Że każdy wszystko usłyszy:
I sanie w obłokach mknące,
I gwiazdy na dach spadające,
A wszędzie to ufne czekanie?
Czekajmy - dziś cud się stanie!

*****

Niech Święta radością
wypełnią Wasz dom
A Nowy Rok blasku doda
Waszym dniom.
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia życzy...

*****

Jak obyczaj stary karze,
według ojców naszej wiary,
pragnę złożyć wam życzenia
w dniu Bożego Narodzenia!

Niech ta gwiazdka pomyślności,
Co zabłyśnie wam o zmroku,
Zaprowadzi was do szczęścia
W nadchodzącym Nowym Roku!

Zdjęcie ilustracyjneWigilia 2021. Czy w Wigilię można jeść mięso? Czy tego dnia obowiązuje post?

Więcej o: