Program TV na święta - 24 grudnia 2021. Co obejrzeć w telewizji? [TVN, POLSAT, TVP]

Boże Narodzenie to czas tradycyjnie spędzany z rodziną. Po uroczystej kolacji każdy jednak chce odpocząć i się zrelaksować, a dobrze się to robi zwłaszcza przy ciekawym filmie. Jakie propozycje filmowe na 24 grudnia przygotowały ogólnodostępne stacje, takie jak TVN, TVP czy Polsat?

24 grudnia wypada Wigilia Bożego Narodzenia. Jest to jedno z najbardziej uroczystych dni świąt, bo to właśnie wtedy cała rodzina zbiera się przy stole, odnawia kontakty, świętuje i wręcza sobie prezenty. Najedzeni członkowie rodziny często po kolacji szukają jakiegoś filmu do obejrzenia. Co tego dnia będzie w telewizji?

Zobacz wideo

Program TV na 24 grudnia 2021 - TVN

 • 17:00 - "Jak ukraść księżyc". Najmłodsi domownicy mogą liczyć na ciekawą propozycję jeszcze przed kolacją. Wówczas na TVN mogą zobaczyć jeden z filmów z cyklu o Minionkach. Ta część opowiada o Gru, który planuje ukraść księżyc. Los jednak płata mu figla, a opieka nad trzema osieroconymi dziewczynkami odbiera mu nikczemny prestiż.
 • 20:00 - "Pada Shrek". To krótka animacja dla całej rodziny, która skupia się na Bożym Narodzeniu. Wszyscy cieszą się z okazji świąt - poza Shrekiem.
 • 20:25 - "Listy do M". To najbardziej znana i doceniania polska komedia świąteczna. W filmie przedstawione są historie kilku osób, których życie odmieni się właśnie w okolicach świąt.

Program TV na święta - Polsat. Co obejrzeć w TV?

 • Od 12:45 w Polsacie można liczyć na kolędy. Najpierw zaplanowana jest transmisja koncertu z bazyliki z udziałem polskich artystów. O 13:50 emitowany będzie koncert kolęd z Lasku Bielańskiego. Godzinę później kolędy śpiewać będą Golec uOrkiestra. O 15:50 kolędowanie przeniesie się do sanktuarium w Mariańskim Porzeczu, a następnie do kościoła Mariackiego w Katowicach.
 • 20:00 - "Kevin sam w domu". Polsat jak zawsze na święta transmituje hit, bez którego wielu nie wyobraża sobie świąt. Widzowie będą mogli zobaczyć historię 8-letniego Kevina, który zostaje sam w domu na święta.
 • 22:10 - "Dlaczego on?". To historia nadopiekuńczego ojca, który przyjeżdża ze świąteczną wizytą do córki. Ojciec będzie jednak musiał stawić czoła dziwnemu spotkaniu z jej chłopakiem.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Program TV na 24 grudnia 2021 - TVP 1

 • W TVP1 koncerty kolęd rozpoczną się już od 13:10. Wówczas przedstawione zostaną pastorałki z kościołów z Jasnej Góry czy bazyliki w Pelpinie. Od 17:25 kolędowanie będzie kontynuowane, tym razem z ze Lwowa.
 • O 20:55 wyemitowana zostanie pasterka z Watykanu z udziałem papieża Franciszka.
 • Od 21:15 ponownie na antenie przedstawiony zostanie koncert kolęd.

Program TV na 24 grudnia 2021 - TVP 2

 • O 17:15 w TVP2 będzie można obejrzeć wielki koncert kolęd z kościoła pw. Św. Ignacego Loyoli w Gdańsku. O
 • 18:30 wyemitowany zostanie dokument dotyczący pochodzenia i tradycji szopki bożonarodzeniowej.
 • 19:25 - o tej godzinie zacznie się transmisja uroczystej pasterki z Watykanu, poprowadzonej z Bazyliki św. Piotra przez papieża Franciszka.
 • 23:05 - "Grudniowa panna młoda". To historia projektantki wnętrz, która ma ogromne sukcesy w pracy, ale nie w życiu osobistym. Rodzice kobiety oczekują od niej, że w święta przedstawi im narzeczonego.
Więcej o: