Horoskop dzienny - niedziela 26 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na niedzielę 26 grudnia. Co czeka dziś Bliźnięta, a jak dzień upłynie Rybom. Znajdź swój znak i dowiedz się, co gwiazdy przewidziały dla ciebie.

Horoskop dzienny - Baran

Barany niedzielę spędzą z dala od świątecznej wrzawy. Zaszyją się z jedzeniem w kącie i zajmą swoimi sprawami.

Horoskop dzienny - Byk

Byki impulsywnie zechcą kupić coś, czego szczególnie nie potrzebują. Dobrze, by przyjrzały się swoim finansom i oceniły, czy nie ulegają za bardzo rozrzutności.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W niedzielę w Bliźniętach budzi się narcyz. Najmniejsza zmarszczka, nawet ledwie widoczny pryszcz czy niesforny kosmyk włosów nieco podrażnią ich kompleksy. Zamiast tego, lepiej przyjrzeć się swoim atutom - a tych zdecydowanie Bliźniętom nie brakuje!

Horoskop dzienny - Rak

Święta przyniosą poprawę w sprawach finansowych i widoki na jeszcze więcej pieniędzy. Tej niedzieli Raki powinny szczególnie uważać na swoje zdrowie.

Zobacz wideo Przepisy na pyszne ciasta bożonarodzeniowe - zebrę i piernik

Horoskop dzienny - Lew

Lwy, jako najwięksi fani świątecznej atmosfery, z radością będą przyglądały się jak rodzina cieszy się z podarków. Niestety, pod koniec dnia coś zmąci ich spokój.

Horoskop dzienny - Panna

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Panny spędzą w gronie najbliższych. Choć rodzina lubi dokazywać, a Pannom często brakuje do niej cierpliwości, to tym razem domownicy nie będą dawali się we znaki.

Horoskop dzienny - Waga

W trakcie świątecznych spotkań Wagi poznają osobę, która zawróci im w głowie. Niestety obiekt westchnień nie odwzajemni tych gorących uczuć, bo całą jego uwagę pochłonie ktoś zupełnie inny.

Boże Narodzenie (zdjęcie ilustracyjne)Boże Narodzenie 2021. Jakie są wigilijne przesądy i zabobony?

Horoskop dzienny - Skorpion

Święta to czas bliskości, ale Skorpiony powinny uważać, by nie zdradzić powierzonych im sekretów. I choć nieraz będzie kusiło, by szepnąć o słowo lub dwa za dużo, to absolutnie nie powinny tego robić. Konsekwencje mogą być bardzo przykre.

Horoskop dzienny - Strzelec

Boże Narodzenie to ukochane święta każdego łakomego Strzelca. Tym razem osoby spod tego znaku dadzą się poznać domownikom również od przeciwnej strony - przygotują kilka potraw, którymi zachwycą bliskich.

Burger Drwala powraca do McDonald'sBurger Drwala 2021. Do kiedy będzie dostępny w restauracjach McDonald's?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce czeka nie lada zaskoczenie! Choć nikomu nie zdradziły swoich świątecznych marzeń, dostaną prezent, o jakim nawet nie śniły. Pod koniec dnia nadejdzie jeszcze jedna niespodzianka.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dla Wodników święta to głównie okazja do rodzinnych sprzeczek. Dlatego zamiast odwiedzić rodzinę, udadzą się w samotną podróż. Samotną do momentu, póki nie trafią na kogoś, komu bardzo wpadną w oko.

Horoskop dzienny - Ryby

Nadchodzący koniec roku skłoni Ryby do refleksji i podsumowań. Przygotują listę postanowień na kolejnych 12 miesięcy i zaczną wytrwale dążyć do ich wypełnienia.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: