Horoskop na styczeń 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na styczeń 2022. Jak zacznie się pierwszy miesiąc nowego roku dla Bliźniąt, Panien i Strzelców. Przedstawiamy horoskop na styczeń 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop na styczeń 2022 - Baran

 • Wasze sukcesy mogą być przyczyną zazdrości, ale to w ogóle nie będzie was interesowało. Osoby urodzone pod znakiem Barana zaczną 2022 rok ze świetną energią. Wszystko, czym się zajmiecie, będzie się kończyło sukcesem. Wykorzystujcie swoją dobrą passę i działajcie w każdym aspekcie, który jest dla was istotny.

Horoskop na styczeń 2022 - Byk

 • Byki mogą w tym miesiącu być bardzo stanowcze i szczere. Mówicie co myślicie i zazwyczaj wychodzicie na tym dobrze, jednak powinniście znać umiar i być szczerym wobec osób, na których wam zależy i które zrozumieją wasze intencje. Niektórzy mogą się niesłusznie obrazić. Trudno będzie w tym miesiącu o relaks. Zawodowo będzie się dużo działo.
Zobacz wideo Popkultura. Wiedźmin

Horoskop na styczeń 2022 - Bliźnięta

 • Bliźnięta mogą w styczniu 2022 roku zmagać z nawałem dobrych pomysłów i celów do zrealizowania. Nie bądźcie jednak niewolnikami tych pierwszych noworocznych planów. Jeśli obierzecie sobie zbyt wiele celów, to możecie żadnego nie skończyć. To dobry czas na poszukiwanie miłości lub jej rozwijanie w stałych związkach.

Horoskop na styczeń 2022 - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka powinny w pierwszy miesiąc nowego roku wejść ze spokojem i zaufaniem do siebie i swoich marzeń. Sprzyjające środowisko rodzinne i zawodowe pomoże wam rozwinąć skrzydła. O ile tylko znajdziecie wystarczająco dużo motywacji, by zacząć działać.

Horoskop na styczeń 2022 - Lew

 • Lwy będą miały w styczniu więcej informacji, które pomogą im podjąć ostateczną decyzję w ważnej dla nich sprawie. Dalsze zwlekanie z działaniem bardzo działa na waszą niekorzyść. Dotyczy to zwłaszcza środowiska zawodowego, w którym możecie poczuć się wyobcowani. Zastanówcie się, czy wasze zachowanie nie doprowadziło do takiej sytuacji.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Horoskop na styczeń 2022 - Panna

 • Panny powinny wejść ze swojej strefy komfortu i zdecydować się na coś, co od dłuższego czasu nie daje wam spokoju. Wbrew pozorom dość chętnie będziecie decydowali się na nowe rzeczy, a skutki waszych decyzji mogą być nadzwyczaj dobre. Więcej odwagi i dobrych myśli, a na pewno wszystko zrealizujecie.

Horoskop na styczeń 2022 - Waga

 • Wasze ambicje zostaną zauważone wraz z nowym rokiem. Wagi mogą więc liczyć na dobrą passę w sprawach zawodowych. Macie dużo energii i powinniście wykorzystać ją na to, żeby dobrze wejść w nowe zadania, cele czy marzenia. Szukajcie najprostszych rozwiązań.

Horoskop na styczeń 2022 - Skorpion

 • Skorpiony wreszcie obiektywnie spojrzą na swoje cele i pragnienia. Może zajęło wam trochę czasu, by dowiedzieć się, czego naprawdę pragniecie, ale najważniejsze jest, by zacząć iść po swoje marzenia. Być może konieczne będą w związku z tym pewne zakończenia - związków, relacji czy pracy w danej firmie. Słuchajcie swojej intuicji, która bardzo dobrze wam podpowiada.

Horoskop na styczeń 2022 - Strzelec

 • Strzelce będą miały w tym miesiącu łatwość w nawiązywaniu kontaktów, co przyda się singlom, jak i osobom poszukującym nowego zatrudnienia. Co do planów, warto je realizować krok po kroku i z dużą dozą cierpliwości. Na dobre rzeczy czasem trzeba trochę poczekać, ale na pewno będzie się to opłacało.

Imiona, które utrudniają dziewczynkom życie. Mogą być problemem w szkole lub pracy? (zdjęcie ilustracyjne)Imiona, które utrudniają dziewczynkom życie. Mogą być problemem w szkole lub pracy?

Horoskop na styczeń 2022 - Koziorożec

 • Koziorożcom trudno było ostatnio podjąć pewne decyzje, ale wreszcie przyniosą one wyczekiwany skutek. Coraz łatwiej wam będzie znaleźć rozwiązania do problemów, z których nie widzieliście wyjścia. To dobry czas na każdą zmianę - stanu cywilnego, miejsca zamieszkania czy pracy. Na pewno będzie się dużo działo.

Horoskop na styczeń 2022 - Wodnik

 • Wasza zuchwałość może was daleko zaprowadzić w sprawach zawodowo-finansowych, jednak nie będzie opłacalna w relacjach z innymi. Takie zachowanie będzie jednak ryzykowne, bo odbudowywanie zaufania w firmie może was dużo kosztować. Nie wyznaczajcie sobie trudnych do zrealizowania celów.

Horoskop na styczeń 2022 - Ryby

 • W styczniu osoby urodzone pod znakiem Ryb mogą zauważyć, że mają dużo niepotrzebnych rzeczy lub emocji, starych projektów, przez co nie ma miejsca na nic nowego. Ustalenie nowych celów, ale przede wszystkim uporządkowanie starych spraw, to powinien być wasz cel w tym miesiącu. To będzie dobry miesiąc dla zakochanych lub poszukujących miłości.
Więcej o: