Horoskop dzienny - wtorek 14 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - wtorek 14 grudnia. Co napisane jest w twoim kosmogramie? Osoby, spod którego znaku zodiaku zatroszczą się o swoje zdrowie? Nie zwlekaj! Sprawdź, co cię czeka i nie daj zaskoczyć się działaniom ciał niebieskich.
Zobacz wideo Robert Karaś trenuje z synem

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana muszą zatroszczyć się o swoją skórę. Zainwestuj w kosmetyk, który przyniesie ukojenie twojej suchej od mrozu cerze. Zadzwoń do przyjaciela. Będzie potrzebował dobrej rady i wsparcia.

Horoskop dzienny - Byk

Odczujesz spadek formy i zmienność nastroju. Kobieta spod znaku Byka niech nie zwala winy na hormony. Wszystko jest winą układu planet. W pracy nie daj wyprowadzić się z równowagi. Twoja szefowa ci nie odpuści.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W końcu wyjdziesz z jesiennego letargu i poczujesz nową porę roku. Mimo chłodu poczujesz wewnętrzną siłę. Aura naładuje twoje baterie. Nie zmarnuj tego, działaj.

Horoskop dzienny - Rak

Wyjście do filharmonii w ciągu tygodnia? Cudowny pomysł. Zadbaj o odpowiednią ilość bodźców. Dzięki nim zwalczysz doskwierającą ci melancholię. Zatęsknisz za swoim partnerem, ale przetrwasz czas rozłąki.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Lew

Nie rezygnuj ze swoich pasji, nawet jeśli jest to zbieranie koszul, czy innej części garderoby. Nie pozwól, aby szef cię wykorzystywał. Dzisiaj poczujesz potrzebę podwyżki wynagrodzenia.

Horoskop dzienny - Panna

Wtorek minie ci pod znakiem dalszych przygotowań do świąt. Może trochę odpuść? Pamiętaj, że to czas, który spędzisz głównie z rodziną. Jeśli teraz ich zniechęcisz, to nici z bożonarodzeniowego klimatu i nastroju.

Horoskop dzienny - Waga

Dumę schowaj do kieszeni i przyznaj się przed samym sobą do popełnionych błędów. To sprawi, że nabierzesz do siebie jeszcze większego szacunku. Zrezygnuj dzisiaj z planowania weekendu. W twojej głowie kłębi się za dużo myśli.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nagły spadek formy? Nie odcinaj się od innych i spędź trochę czasu ze znajomymi. Nie uciekaj w obowiązki służbowe. Z czasem poczujesz do nich niechęć. 

Władimir Putin podczas wideokonferencji z Joe Bidenem Joe Biden i Władimir Putin rozmawiali on-line ponad dwie godziny [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca trafią na świetną i opłacalną finansowo okazję. Nie przechodź obok niej obojętnie. Taka cena może się drugi raz nie powtórzyć. Zadbaj o członków rodziny i pomóż im w przygotowaniach do świąt.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożcu, czy zaplanowałeś już swój wypoczynek? Zarówno ty, jak i twój partner potrzebujecie chwili wytchnienia i czasu, w którego trakcie naładujecie baterie. Potrzebujesz dużych pokładów sił, bo idzie nowe! Być może Wiedeń okaże się trafnym wyborem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik niech nie rezygnuje ze swoich noworocznych planów i nie zniechęca się panującą aurą. Wtorek będzie intensywny, ale wykonana praca zaowocuje w następnym tygodniu.

Horoskop dzienny - Ryby

Poczujesz brak bliskiej ci osoby. Swoją tęsknotę zagłuszysz ciężką pracą i realizowaniem przyjemności, na które wcześniej nie miałeś czasu.

horoskop - zdjęcie ilustracyjne Horoskop na 2022 rok [wszystkie znaki zodiaku]

Więcej o: