Horoskop dzienny - piątek 24 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 24 grudnia. Zastanawiasz się, czego spodziewać się w Wigilię? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co przygotował dla ciebie los na początek świąt.
Zobacz wideo Jak ograniczyć marnowanie jedzenia w święta? Ekspertka wyjaśnia

Horoskop dzienny - Baran

Od rana będziesz czuć ogromne zmęczenie. Wizja chwili wolnego ogromnie cię ucieszy, choć przez przemęczenie nie do końca uda ci się czerpać przyjemność z chwil z bliskimi. Potraktuj to jako sygnał. Koniecznie zaplanuj chwile wolnego w nowym roku.

Horoskop dzienny - Byk

Będzie cię dziś rozpierać masa energii i dobrego humoru. Wypróbuj kilka nowych przepisów, mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj jednak, by nie poświęcić przygotowaniom zbyt wiele czasu. Twoim bliskim zależy na spędzeniu czasu z tobą.

Miasto z piernika w Kolejkowie we WrocławiuWrocław. W Kolejkowie pojawiło się miasto z piernika [GALERIA]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będzie ci dziś doskwierać spore rozkojarzenie. Może się zdarzyć, że zapomnisz o kilku dość istotnych sprawach. Nie przejmuj się tym zbyt mocno, choć postaraj przy tym wyciągnąć jakieś wnioski, by pewne sytuacje już się nie powtórzyły. Mimo wszystko uda ci się spędzić miły dzień z bliskimi i dowiedzieć na ich temat kilku zaskakujących informacji.

Horoskop dzienny - Rak

Potraktuj dzisiejszy dzień jako sposób na nadrobienie czasu z bliskimi. W ostatnich tygodniach praca dominowała nad innymi sferami twojego życia, pochłaniała nawet twój wolny czas i myśli, przez co pewne relacje mogły nieco ucierpieć. W nowym roku postaraj się wprowadzić w życie pewne reguły, by zadbać o równowagę między życiem prywatnym i zawodowym.

Horoskop dzienny - Lew

Otrzymasz dziś niespodziewaną wiadomość, która mocno na ciebie wpłynie. Daj sobie czas, by się z nią oswoić. Jeśli potrzebujesz wsparcia, porozmawiaj z bliską osobą, jednak nie poruszaj tematu na forum rodziny czy znajomych.

Horoskop dzienny - Panna

Uważaj na to, co jesz. Pamiętasz, jak po zeszłorocznych świętach bolał cię brzuch? Pozwól sobie spróbować wszystkiego, na co masz ochotę, ale z umiarem. Pamiętaj też o asertywności i stawianiu bliskim granic.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Waga

Ktoś bliski będzie potrzebował twojej pomocy. Wysłuchaj i nie oceniaj, pamiętaj, że na pewne sprawy możecie mieć zupełnie inne spojrzenie, dlatego twoje postępowanie mogłoby być zupełnie inne. Postaraj się jednak udzielić wsparcia przede wszystkim psychicznego, nie zawsze da się zrobić więcej.

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz dziś czuć przede wszystkim rozdrażnienie, które mocno da się we znaki także twoim bliskim. Postaraj się lepiej panować nad emocjami i nie wypowiadać słów, których będziesz później żałować. Niektóre rzeczy naprawdę można zachować dla siebie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Zachowaj czujność. Na horyzoncie może pojawić się widmo oszustwa. Nie pożyczaj dużych kwot, nawet bliskim i lepiej nie podejmuj dziś żadnych poważniejszych decyzji.

Dni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy najlepiej zaplanować urlop? (zdjęcie ilustracyjne)Dni wolne 2022. Jak zaplanować urlop? Kiedy wypadają długie weekendy?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Piątek nie będzie dla ciebie najłatwiejszy. Najpierw ktoś z pracy wyprowadzi cię z równowagi, później bliska ci osoba przypomni pewną problematyczną kwestię. Mimo to postaraj się nie dać porwać emocjom - by nie psuć tego dnia sobie, ale także i bliskim.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wpadniesz w melancholijny nastrój i zaczniesz rozpamiętywać stare niepowodzenia. Postaraj się nie nakręcać takim myśleniem. W pewnych kwestiach już nic nie da się zrobić, a rozdrapywaniem ran tylko sobie szkodzisz. 

Horoskop dzienny - Ryby

Atmosfera gronie najbliższych ci osób może stawać się coraz bardziej napięta. Postaraj się zmienić temat i rozładować napięcie, jednak nie stawaj przy tym po żadnej ze stron konfliktu.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: